Beştaş Pırlanta Yüzükler

En Sevilen Beştaş Pırlanta Yüzükler

Tüm Pırlanta Yüzükler Tektaş Pırlanta Yüzükler Beştaş Pırlanta Yüzükler Tasarım Pırlanta Yüzükler Renkli Taş Pırlanta Yüzükler Yarımtur Pırlanta Yüzükler Tamtur Pırlanta Yüzükler Safir Pırlanta Yüzükler Yakut Pırlanta Yüzükler Zümrüt Pırlanta Yüzükler

D Diamond Beştaş Pırlanta Yüzükler

Beştaş pırlanta yüzükler, her biri farklı anlama gelen beş kusursuz pırlantanın kesiştiği en seçkin mücevherlerdendir. Bereket, mutluluk, huzur, sadakat ve en önemlisi de aşkın sembolü olan beştaş pırlanta yüzükler, D Diamond’ın sanatsal dokunuşlarıyla aşkınıza çok yakışacak! Mutlu evliliklerin, huzurlu ve aşk dolu birlikteliklerin en görkemli sembolü olan beştaş yüzük, D Diamond ayrıcalıklarıyla özel tasarımlarda hayat buluyor. Geleneksel tasarımların yanı sıra modern ve oldukça iddialı konseptlerin de yer aldığı özel koleksiyon, her tarza ve zevke hitap ediyor. Beştaş pırlanta, son derece popüler bir yüzük stilidir. Sade ama zarif görüntüsü ile zamana meydan okuyan klasik bir görünüme sahiptir. Yıldönümüzde, eşinizin doğum günü veya en sevdiğiniz kişiye unutulmaz bir hediye verebilirsiniz. 

D Diamond beştaş pırlanta yüzükler, beştaşın muhteşem ışıltısını yansıtan eşsiz detaylarıyla göz kamaştırıyor. Klasik beştaş konseptinin işlendiği modellerin yanı sıra D Diamond koleksiyonlarında hareketli detaylarla canlandırılmış benzersiz tamtur pırlanta yüzükler de dikkat çekiyor. D Diamond’ın nesilden nesle aktarılan seçkin ve usta işi mücevher deneyiminden izler taşıyan kusursuz beştaşlar, tükenmek bilmeyen aşkınızın en görkemli sembolü olmaya aday. Birbirinden seçkin modellerin yer aldığı koleksiyon, aşkınıza anlam ve ışıltı katacak!

Beştaş Pırlanta Yüzük Modelleri

Beştaş pırlanta yüzük modelleri, D Diamond’ın sanatsal dokunuşları ve usta işçiliğiyle mutlu birlikteliklerde kalplere dokunuyor. Aşkınız ve yaşamınızdan sayısız anlama ev sahipliği yapan beştaş pırlantalar, geniş yelpazeli model seçenekleriyle sunuluyor.

0,10 karat, 0,20 karat, 0,30 karat ve 0,40 karat gibi farklı karat ağırlıklarıyla, D Diamond’ın özel koleksiyonunda pırlanta tutkunlarıyla buluşan beştaş yüzükler, göz kamaştırıyor. Her zevke ve tarza hitap eden pırlanta beştaş yüzük koleksiyonu içerisinde beştaş altın yüzük modelleri de bulunuyor. Beştaş yüzük, sonsuz ışıltı kaynağı pırlanta ve ihtişamın sembolü altının sıra dışı birlikteliğine ev sahipliği yapıyor.

Beştaş Pırlanta Yüzük Fiyatları

Beştaş yüzük fiyatları, karat özelliklerine göre farklılık gösteriyor. D Diamond, dünyanın en iyi mücevher imalatçılarından doğrudan tedarik yöntemini kullanarak muhteşem ışıltının kaynağı pırlantaları, özel tasarımlarla buluşturuyor. Uygun fiyat avantajı ve özel tasarımların büyüleyici ışıltısını D Diamond sizlere sunuyor. D Diamond dokunuşlarıyla beştaş pırlanta yüzükler, sevdiklerinizin kalbine hitap ederek aşkınıza çok yakışacak!

Beştaş Pırlanta Yüzükler Ne Anlama Gelir?

Aşk, sadakat gibi çok özel hisleri temsil eden beştaş pırlanta yüzükler; evliliğin beşinci yılında tercih edilen benzersiz tasarımlardır. Beştaş pırlanta yüzük tasarımları, beş ayrı pırlanta ile hareketlilik kazanır. Parıltılı bir görünüme sahip olan yüzük modelleri, D Diamond tarafından modern dokunuşlarla sevdiğiniz o özel kadın için tasarlandı!

Beş ayrı ve ışıltılı pırlantanın yan yana gelmesinden oluşan beştaş pırlanta yüzükler, mücevher dünyasının yenilikçi yüzük modellerinden bir tanesidir. Yüzükte bulunan pırlantalardan ilki genişleyen aileyi sembolize eder. Bir diğeri sonsuz sevgiyi, sadakati temsil ederek benzersiz bir tasarım ortaya çıkar. Dolayısıyla beştaş pırlanta yüzük tasarımları, kadınlar için oldukça önemli ve değerlidir.

Pek çok özel duygunun bir araya gelmesiyle eşsiz bir anlam kazanan beştaş pırlanta yüzükleri, evliliklerinizi taçlandırmak için sevdiğiniz o özel kadına sunabilirsiniz.

Beştaş Yüzük Ne Zaman Takılır?

Beştaş yüzük evliliklerin beşinci yılında oldukça tercih edilir. Çok özel bir anlama sahip olan ve yenilikçi dokunuşlarla tasarlanan beştaş yüzükler, mutlu giden evliliklerin bir nişanesidir. Bu nedenle beşinci evlilik yıldönümünde, mutlu birlikteliği pekiştiren bu tür tasarımlar, kadınların arzu ettikleri şıklığa ve zarafete ulaşmasını da sağlayacaktır.

Özellikle göz alıcı elbiselerle ve takımlarla bir arada kullanılabilir. Dolayısıyla kadınlar için çok özel bir yüzük modelidir. Tükenmeyen sevginin en özel temsilcisi olan beştaş yüzükler eşsiz birlikteliklerin beşinci yılında takılır. Bu nedenle benzersiz bir hediye olarak değerlendirmeleri mümkündür.

Özel tasarımlardan meydana gelen koleksiyonun en özel mücevherlerini satın alabilir, evliliğinizin beşinci yıldönümünde eşinize yenilikçi bir hediye sunabilirsiniz. Her tasarım, kombinler için eşsiz bir dokunuştur. Hayatın her alanında sevdiğiniz o özel kadına D Diamond ayrıcalığını sunun!

Beştaş Yüzük Hangi Parmağa Takılır?

Beştaş yüzük, orta parmağın yanı sıra yüzük parmağında da kullanılabilir. Tercihe göre farklı parmaklara da takılabilen beştaş pırlanta yüzük, eşsiz ve göz alıcı bir görünüm elde edilmesini sağlayacaktır. Genellikle tek başına kullanılmakla birlikte farklı pırlanta yüzüklerle bir arada kullanılması da mümkündür.

Beştaş Pırlanta Yüzükler Kaç Karat Olmalı?

Beştaş yüzüklerde karat oranları değişiklik gösterir. Çoğunlukla 0.30 ile 2.60 karatlık beştaş yüzükler tercih edilir. Beştaş pırlanta yüzüklerde tasarıma dahil olan pırlantaların toplam ağırlığı, pırlantanın karatını belirler. Büyük karat pırlantalar daha nadir bulunmakla birlikte karat oran arttıkça mücevherin fiyatı da yükselir. Dolayısıyla karat ile pırlanta fiyatı arasında doğrudan bir ilişki mevcuttur.

Beştaş Pırlanta Yüzükleri Ne Zaman Tercih Etmelisiniz?

Evliliklerinizi taçlandırmak istiyorsanız, benzersiz beştaş pırlanta tasarımlar arasından arzu ettiklerinizi satın alarak sevdiğiniz o kadına sunabilirsiniz. Mutlu birlikteliğinizi ön plana çıkaracak olan beştaş pırlanta yüzük, sonsuz sevginin ve sadakatin simgesi olacaktır. Estetik ve zarif tasarımlar, kadınların kıyafetlerine eşsiz bir dokunuşta bulunacaktır.

Hayatın her alanında zarif bir görünümü mümkün kılacak olan beştaş yüzükler, kadınların arzu ettikleri kombinlere ulaşmasını sağlayacaktır. Bu nedenle D Diamond dokunuşuyla tasarlanan yüzük tasarımları, kıyafetlerin en özel şekilde tamamlanmasına katkıda bulunacaktır. Gelenekseli modernize eden D Diamond, zengin bir koleksiyon üzerinden sizlere eşsiz tasarımları sunmaktadır.

Beş özel taş ile hareketlilik kazanan beştaş pırlanta tasarımlardan en özel olanları sevdiğiniz kadına sunabilir, kendisini eşsiz hissetmesine katkıda bulunabilirsiniz. Kreatif tasarımlarıyla D Diamond her zaman sizlerle!