Su Yolu Bileklikler

Tüm Pırlanta Bileklikler Tasarım Pırlanta Bileklikler Su Yolu Bileklikler Renkli Taş Pırlanta Bileklikler Safir Pırlanta Bileklikler Yakut Pırlanta Bileklikler Zümrüt Pırlanta Bileklikler
Filtrele

D Diamond Su Yolu Bileklikler

Hayatın her alanında kendinizi özgür ve şık hissetmek ister misiniz? Sonsuzluktan ve suyun akışından esinlenerek tasarlanan suyolu bileklikler, özgürlüğün ve şıklığın sembolü olarak karşımıza çıkıyor. Bunun yanı sıra eşsiz tasarımlarıyla bilekte estetik bir görünüm sağlıyor. Bir zincirin halkası gibi art arda dizilmiş pırlantalar sayesinde hayat bulan bileklikler, şıklığı ve zarafeti simgeliyor.

D Diamond dokunuşuyla tasarlanan suyolu bileklikler, kombinlerinize ve hayatınıza ışıltı katacak! D Diamond kusursuz mücevher işçiliğiyle, pırlanta suyolu bileklik modellerini sizlerle buluşturmaya devam ediyor.

Sevdiklerinizin biricikliğine yakışacak bir mücevher arıyorsanız, suyolu bileklik doğru bir tercih olacaktır. Her biri sonsuzluğu simgeleyen pırlantaların yan yana dizili olduğu bileklik, “Seni Seviyorum!” demenin en estetik, özel ve benzersiz yolu. Özel günlere renk katan, iş dünyasında klasik ve modern çizgilerin bir arada olduğu kombinlere hayat veren pırlanta bileklik suyolu, farklı zevklere hitap edebilecek modelleriyle mücevher dünyasında dikkatleri üzerine çekiyor.

Pırlanta Suyolu Bileklik Modelleri

Pırlantanın başrolde yer aldığı, ışıltılı ve estetik tasarımlar arasında kendisine yer bulan pırlanta suyolu bilekliklerin her biri, eşsiz koleksiyonun bir parçası olmaktadır. Sade ve şık bir tarz isteyen kadınlara hitap eden pırlanta suyolu bileklik modelleri arasından dilediğiniz tasarımları tercih edebilirsiniz.

Birbirinden şık tasarımlarıyla pırlanta suyolu bilekliklerle sizde tarzınızı en şık ve ilgi çekici şekilde tamamlayabilirsiniz. Su yolu bileklikler, stil ve incelik sahibi olmanızı sağlıyor. Bu zamansız, sonsuza kadar kullanılan tasarımlar, parçanın çok yönlü olması ve yapılışı nedeniyle tasarım pırlanta bileklik gibi mükemmel bir hediye seçimidir. Işık seli bileklik olarak da adlandırılan suyolu bileklikler, kullanılan pırlantanın kesimine göre farklı bir görünüm elde ediyor. 1.00 karat, 1.50 karat olmak üzere farklı karat oranlarıyla tasarlanan  su yolu bileklik modelleri  D Diamond ayrıcalığı ile sizlerle buluşuyor!

Suyolu pırlanta bileklik modelleri, eşsiz pırlantanın hayat verdiği tasarımlar arasında yer alıyor. Benzersiz bir hediye seçeneği olarak sunulan suyolu bileklikler, düğün hediyesi olarak da oldukça tercih ediliyor.

Su Yolu Bileklik Fiyatları

Özel günlerin vazgeçilmezleri arasında kendisine yer edinen modeller, tüm zamanlarda modasını kaybetmeyen bir parça olarak karşımıza çıkıyor. Herkesin bütçesine uyum sağlayabilecek en özel tasarımlar sizleri bekliyor. Sade, şık ve estetik tasarımların yer aldığı koleksiyonlara D Diamond ayrıcalığı ile satın alın! Çok özel fiyatlar ve taksit seçeneği ile sunulan suyolu bilekliklerden istediklerinize zahmetsizce sahip olabilirsiniz.