Yakut Pırlanta Yüzükler

En Sevilen Yakut Pırlanta Yüzükler

Tüm Pırlanta Yüzükler Tektaş Pırlanta Yüzükler Beştaş Pırlanta Yüzükler Tasarım Pırlanta Yüzükler Renkli Taş Pırlanta Yüzükler Yarımtur Pırlanta Yüzükler Tamtur Pırlanta Yüzükler Safir Pırlanta Yüzükler Yakut Pırlanta Yüzükler Zümrüt Pırlanta Yüzükler
Filtrele

D Diamond Yakut Yüzükler

Tabiatın en ışıltılı ve büyüleyici değerli taşlarından olan yakut, D Diamond ayrıcalıklarıyla yüzük formunda parmaklarınıza uzanıyor. D Diamond dokunuşlarını derinlikli olarak hissedeceğiniz yakut yüzük koleksiyonu, tüm detaylarıyla büyülüyor. D Diamond seçkisiyle tasarlanmış yakut yüzükler, kırmızının en özel ve doğal tonuna ev sahipliği yaparken benzersiz tasarımlarıyla göz kamaştırıyor. Mücevher dünyasının uzman ve yenilikçi markası D Diamond birbirinden benzersiz yakut yüzükler ile aşkınızın en yakın şahidi olmaya aday.

D Diamond yakut taşlı yüzük koleksiyonunda siz mücevher tutkunlarını neler mi bekliyor? Zarafet dolu damla tasarım, pırlanta ve yakutun benzersiz birlikteliğinin ürünü eşsiz modeller ve çok daha fazlası seçkin koleksiyonda sizleri bekliyor. D Diamond yakut yüzükler, aşkın ve zarafetin sembolü olmaya aday seçkin detaylarla tasarlandı. Türkiye’nin en büyük mücevher ithalatçısı D Diamond’ın nesilden nesile aktardığı mücevher geleneğinden izler taşıyan koleksiyon, tamamen özel tasarımlara ev sahipliği yapıyor.

Yakut yüzük kadın koleksiyonu, kadınların ruhuna hitap eden özel tasarımlarla dikkat çekiyor. Koleksiyonda klasik modellerin yanı sıra çevresi minimal pırlantalarla çevrili eşsiz yakut pırlanta yüzük modelleri de bulunuyor. D Diamond dokunuşlarıyla pırlanta yakut yüzük koleksiyonunda rodonit gibi değerli taşlardan izler de taşıyor. Her şart altında mücevherleriyle dahi modern ve eşsiz bir görünüm elde etmek isteyenler için koleksiyonda pırlanta detaylı hareketli tasarımlar da yer alıyor.

Yakut Yüzük Modelleri

Yakut yüzük modelleri, pırlantanın büyüleyici ışıltısıyla yakutun muhteşem anlamının bütünleştiği kusursuz tasarımlarla ön plana çıkıyor. Tabiatın en değerli ve anlamı taşlarından olan yakut, D Diamond zarafetiyle sizlerle buluşuyor.

Pırlanta yakut yüzük modelleri, pırlanta ve yakutun muhteşem zarafetini aynı anda yansıtırken modern detaylarıyla ön plana çıkıyor. Ayrıca farklı karat özelliklerine sahip olan zümrüt yüzükler, her bütçeye hitap eden seçkin fiyat avantajlarıyla pırlanta tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

Yakut Yüzük Fiyatları

Yakut yüzük fiyatları, karat özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor. Bununla birlikte Türkiye’nin en büyük mücevher ihracatçısı D Diamond, doğrudan yerinden temin ettiği değerli taşlarla her bütçeye hitap eden tasarımlar sunuyor.

D Diamond yakut yüzükler, zümrüt yüzük modelleriyle de benzersiz bir uyum vadediyor. Hepsi birbirinden eşsiz, tasarımlarıyla her ortamda göz kamaştıran pırlanta mücevherler D Diamond dokunuşlarıyla aşkınıza çok yakışacak!