Halka Pırlanta Küpeler

En Sevilen Halka Pırlanta Küpeler

Tüm Pırlanta Küpeler Tektaş Pırlanta Küpeler Tasarım Pırlanta Küpeler Halka Pırlanta Küpeler Renkli Taş Pırlanta Küpeler Safir Pırlanta Küpeler Yakut Pırlanta Küpeler Zümrüt Pırlanta Küpeler
Filtrele

D Diamond Halka Pırlanta Küpeler

Halka pırlanta küpeler, geleneksel detaylarla tarzına pırlanta ışıltısını taşımak isteyen kadınların ilk tercihlerinden. Zamansız mücevher şıklığının en estetik hali olan halka küpeler, her tarza hitap eden seçkin bir görünüm vadediyor. Gündelik yaşamdan iş hayatına, özel davetlerden akşam yemeklerine kadar kadınların vazgeçilmezi olan halka küpe modelleri, pırlantanın kusursuzluğuyla göz kamaştırıyor.

D Diamond halka pırlanta küpeler, büyüleyici ve göz kamaştıran tasarımlarıyla her zevke hitap ediyor. Halka pırlanta küpe koleksiyonunda yer alan modeller, tarzınızı zarafetle buluşturacak!

Geleneksel halka konseptinin yanı sıra koleksiyon, modern detaylarla bezenmiş modellere de ev sahipliği yapıyor. Türkiye’nin en büyük mücevher ihracatçısı olan D Diamond avantajlarıyla satın aldığınız tüm pırlantalar, ömür boyu bakım garantisi ile koruma altında. D Diamond farkıyla özel olarak tasarlanan pırlanta halka küpeler, tarzınıza olduğu gibi aşkınıza da çok yakışacak!

Halka Küpe Modelleri

Halka küpe modelleri, her kombinin en eşsiz kurtarıcılarından biri oluyor. Zamansız haliyle büyüleyen pırlanta taşlı halka küpeler; spordan gündelik yaşama, özel davetlerden iş hayatına kadar her ortamda şıklığınız kusursuz tamamlayıcısı... D Diamond seçkisiyle tasarlanan pırlanta küpe koleksiyonu tektaş pırlanta küpeler gibi seçkin modellerden oluşuyor. Geleneksel tarzını pırlanta ışıltısıyla bütünleştirmek isteyenler için koleksiyonda modern tasarım taşlı halka küpe modelleri de bulunuyor.

Halka Küpe Fiyatları

Halka küpe fiyatları, D Diamond ayrıcalıklarıyla her bütçeye hitap eden cazip avantajlara ev sahipliği yapıyor. D Diamond’ın doğrudan yerinden temin ettiği mücevherlerle tasarladığı halka pırlanta küpeler, düşük fiyat avantajlarıyla pırlanta tutkunlarıyla buluşuyor. Türkiye’nin en büyük mücevher ihracatçısı D Diamond, seçkin pırlanta halka küpe koleksiyonuyla tarzınızı ve aşkınızı zarafetle buluşturuyor.