Elmas Pırlanta Kolyeler

En Sevilen Elmas Pırlanta Kolyeler

Tüm Elmaslar Elmas Pırlanta Yüzükler Elmas Pırlanta Kolyeler Elmas Pırlanta Küpeler Elmas Pırlanta Bileklikler
Filtrele

D Diamond Elmas Kolyeler

Elmas, geçmişin klasiği, geleceğin en nadide değerli taşı… Eski zamanlardan beri mücevherde başrol olan ve elmas kolyelere benzersiz dokunuşta bulunan elmas, heyecanı ve yeniliği simgeliyor. Özel tasarlanan elmas kolyeler bir geleneğin devamı olsa da bu gelenek, modern çizgilerle yeniden yorumlanıyor. Elmas kolye modelleri hem modern hem de klasik bir görünüm sunuyor.

D Diamond tarafından eşsiz bir şekilde tasarlanan elmas kolyelerin her biri, geçmişten günümüze uzanan bir klasiğin temsilcileri… Tarzınızı her ortamda ön plana çıkarmak adına, koleksiyon içinde yer alan sıra dışı tasarımları; çok özel parçalarla bir arada kullanabilirsiniz!

Tarzınızla bütünlük sağlayan ve yakut ile elmasın birlikteliğini ön plana çıkaran modelleri, özel günlerinizde tercih edebilirsiniz. Estetik bir görünüm yaratmanızı sağlayan tasarım, şık elbiseleriniz ya da eşsiz kombinleriniz üzerinde muhteşem bir görünüm sağlayacak.

Elmas Kolye Modelleri

Elmasın kendisine yer bulduğu kolye tasarımlarının her biri, ışıltısı ile kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alır. Bunlar içerisinde bulunan elmas safir kolye, göz alıcı mavi rengi ile kıyafetlerinizin hareketlilik kazanmasını sağlar. Bunun yanı sıra D Diamond koleksiyonunun en özel mücevherlerinden biri olan elmas zümrüt kolye, tarzınıza renk ve heyecan katma özelliğine sahip.

Elmas kolyeler modası asla geçmeyecek değerli mücevherlerdir. Bir elmas kolye aldığınızda ömür boyu sizinle olur. İleri nesillere yadigâr olarak da bırakabilirsiniz. Elmas kolyeniz ile kıyafetinize ışıltı katabilirsiniz. Işığı harika bir şekilde yakalayacaktır. Elmas küpeler ile de mükemmel bir şekilde tamamlanabilir. Doğum günleri, yıl dönümleri ve daha birçok özel gün için göz alıcı bir hediyedir.

Farklı tarzlara hitap edebilen elmas taşlı kolyeler, modern zamanların en özel mücevherleri… Kolye modellerinde tercih edilen elmas, farklı kesim şekilleriyle tasarımların sıra dışı bir görünüm elde etmesini sağlıyor.

Elmas Kolye Fiyatları

Rengarenk, ışıltılı, zarif ve estetik elmas kolyelerin her biri; hayatın her alanında kadınlara eşlik ediyor. Kırmızının en özel hali olan elmas yakut kolye, zümrüt ve safir kolyeler; bunun yanı sıra yalnızca elmas ile tasarlanan elmas kolyeler, D Diamond güvencesiyle uygun fiyatlarla sizlere sunuluyor. Çok özel fiyatlarla sizlere sunulan elmas kolyeler sayesinde şıklığınıza şıklık katın!