Gerdanlıklar

En Sevilen Gerdanlıklar

Tüm Pırlanta Kolyeler Tasarım Pırlanta Kolyeler Pırlanta Harf Kolyeler Pırlantalı Altın Kolyeler Tektaş Pırlanta Kolyeler Renkli Taş Pırlanta Kolyeler Safir Pırlanta Kolyeler Yakut Pırlanta Kolyeler Zümrüt Pırlanta Kolyeler Gerdanlıklar
Filtrele

D Diamond Pırlanta Gerdanlıklar

Gerdanlıklar, en özel anların vazgeçilmez aksesuarlarındandır. Her ortamda muhteşem ışıltı kaynağı olan gerdanlıklar, pırlantanın büyüleyici dokusuyla buluştuğunda kusursuz bir görünüm oluşturur. Pırlanta gerdanlık göz kamaştırmak istediğiniz her ortamda şıklığınızı zarafetle buluşturur. Her kombinle eşsiz bir birliktelik kurarak, tarzınızı en iyi şekilde ifade etmenizi sağlar. Türkiye’nin en büyük pırlanta ihracatçısı D Diamond, pırlanta gerdanlık modelleri ile eşsiz tasarımları ruhunuza işliyor.

D Diamond pırlanta gerdanlıklar, muhteşem tasarımlarıyla büyülüyor. Pırlanta ışıltısını doğrudan kaynağından temin ettiği mücevherlerle buluşturan D Diamond, her bütçeye hitap eden geniş yelpazeli model çeşitliliği sunuyor. Tamamen özel tasarımlar, modern dokunuşlar ve geleneksel detayla zamansızlığı simgeliyor. 

Klasik detayları derinlikli olarak hissedebileceğiniz geleneksel gerdanlıkların yanı sıra koleksiyonda modern görünümüyle büyüleyen tasarımlar da bulunuyor. D Diamond’ın pırlanta gerdanlık set koleksiyonunda her zevke ve tarza hitap eden modeller yer alıyor. Sonsuz aşkların sembolü olan pırlanta gerdanlık, D Diamond’ın sanatsal dokunuşlarıyla her koleksiyonda olduğu gibi aşkınıza çok yakışacak!

Pırlanta Gerdanlık Modelleri

Pırlanta gerdanlık modelleri, D Diamond dokunuşlarıyla mutlu aşkların sonsuz sembolü olmaya hazırlanıyor. Özellikle gelinlerin vazgeçilmezi olan pırlanta gerdanlık kolye modelleri, zarif ve modern tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. D Diamond’ın özel koleksiyonunda yer alan tüm mücevherler, Avrupa’nın en büyük pırlanta imalatı yapan fabrikasından mutlu aşklara uzanıyor…

Göz alıcı parlaklığı ile gerdanlıklar, en özel gününüze parıltı katarak boynunuzda zarafetle parlayacak. Gelinliğinize göre gerdanlık koleksiyonumuz içerisinden harika gerdanlıklar seçebilirsiniz. Düğün ve nişan merasimlerinde mücevherat seçiminde dikkatli ve titiz davranılması gerekmektedir. Doğru gerdanlık seçimi ile göz kamaştırıcı olabilirsiniz. Muhteşem koleksiyonumuzda yer alan iddialı gerdanlıklarımızı deneyin.. 

Dünyanın farklı noktalarında 30’dan fazla ülkeye pırlanta ihracatı yapan D Diamond, sizleri kusursuzluğu simgeleyen özel tasarım pırlanta gerdanlıklar ile buluşturuyor. Safir gerdanlık, pırlanta baget gerdanlık, elmas gerdanlık ve birçok özel model arasından size uygun olan pırlanta kolye modellerini D Diamond ayrıcalığı ile tercih edebilirsiniz.

Pırlanta Gerdanlık Fiyatları

D Diamond, her bütçeye hitap eden cazip seçenekler sunuyor. Farklı karat özellikleriyle baget gerdanlıklar, elmas kusursuzluğunu bünyesinde barındıran seçkin tasarımlar ve geleneksel modeller D Diamond’ın özel koleksiyonunda dikkat çeken tasarımlar arasında yer alıyor. 

Aşkınıza çok yakışacak, her ortamda kusursuzluğunuzu estetikle bütünleştirecek benzersiz gerdanlık modelleri, D Diamond dokunuşlarıyla hazırlanan eşsiz koleksiyonda! Uygun fiyatlı gerdanlık modelleri arasından seçeceğiniz özel tasarımlara D Diamond ayrıcalığı ile ulaşın.