Tasarım Pırlanta Bileklikler

En Sevilen Tasarım Pırlanta Bileklikler

Tüm Pırlanta Bileklikler Tasarım Pırlanta Bileklikler Su Yolu Bileklikler Renkli Taş Pırlanta Bileklikler Safir Pırlanta Bileklikler Yakut Pırlanta Bileklikler Zümrüt Pırlanta Bileklikler
Filtrele

D Diamond Tasarım Pırlanta Bileklikler

Pırlantanın eşsiz dokunuşlarıyla tasarlanmış, tasarım pırlanta bileklikler; her tarza uyum sağlayabilen şık, zarif ve sade bilekliklerdir. Minimalize edilmiş pırlantanın hareket kattığı tasarımlar, sevgiyi ve aşkı sembolize etmeleri nedeniyle özel bir hediye olarak da tercih edilmektedir.

Farklı tarzlara hitap eden bileklik tasarımları arasından D Diamond ayrıcalığı ile birçok özel model sizlere sunulmaktadır. Tasarım pırlanta bileklik kategorisinde; 0.67 karatlık bilekliklerin yanı sıra 0.10, 0.22 karat oranlarıyla tasarlanan bileklikler de bulunuyor. Pırlanta bileklikler arasından arzu ettiğiniz modellere DDiamond.com.tr üzerinden sahip olabilirsiniz.

D Diamond dokunuşuyla hayat bulan eşsiz modeller, sizi en güzel pırlanta tasarım bileklikler ile buluşturuyor. Pırlantalarla hareketlilik kazanan bileklikler; baget ve birbirinden eşsiz tasarımlar sayesinde benzersiz bir görünüm yakalamanızı sağlıyor. Özel günlerin vazgeçilmezleri arasında yer edinen pırlanta tasarım bileklikler ile bileğinizde zarafeti hissedin.

Tasarım Bileklik Modelleri

Estetik bir görünüm elde eden özel tasarım bileklik modelleri, zengin ve yenilikçi bir koleksiyonun oluşmasına katkıda bulunuyor. Pırlanta ile tasarlanan bileklikler, ışıltılı bir görünüme zahmetsizce ulaşmanızı sağlıyor. Minimalize edilmiş pırlantalar ile buluşan eşsiz tasarımlar, kadınların şık ve zarif bir görünüm elde etmesini sağlıyor.

Modaya uygun tasarım pırlanta bileklikler hem günlük yaşantınızda hem de özel günlerinizde şıklığınıza şıklık katıyor. Her yaşta kadının beğenisine hitap eden birbirinden farklı modellerle tasarım pırlantalar zarif bileklere bambaşka bir hava katıyor. D Diamond tarzınızı en şık ve dikkat çekici şekilde tamamlayacak birbirinden farklı renkli taş pırlanta bileklik gibi modelleri sizler için sergiliyor.

Tasarım Bileklik Fiyatları

Pırlanta tasarım bileklik, zümrüt bileklik modeli ve daha pek çok özel tasarım, D Diamond ayrıcalığıyla sizlerle buluşuyor. Yenilikçi modeller arasından arzu ettiklerinize zahmetsiz bir şekilde ve indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Göz alıcı görünmek, D Diamond bileklik modelleriyle oldukça kolay!