Baget Pırlanta Kolyeler

En Sevilen Baget Pırlanta Kolyeler

Tüm Baget Pırlantalar Baget Pırlanta Yüzükler Baget Pırlanta Kolyeler Baget Pırlanta Küpeler Baget Pırlanta Bileklikler
Filtrele

D Diamond Baget Pırlanta Kolyeler

Baget pırlanta kolyeler, baget kesimin keskin ve ince hatlarının pırlanta ışıltısıyla buluştuğu mücevherlerdir. Geleneksel oval kesim yöntemlerinin aksine baget kesim tekniği, ince ve düz çizgilerden oluşur, pırlanta köşeli hatlarıyla çok daha büyüleyici bir yapıya kavuşur. Baget pırlanta kolyeler ise modern detayları tarzına taşıyarak çağdaş görünümünü her ortamda göstermek isteyen kadınların ilk tercihidir. Türkiye’nin en büyük pırlanta ihracatçısı D Diamond dokunuşlarıyla baget kesim, kolye formunda pırlantanın kusursuzluğuyla buluşuyor. Birbirinden ışıltılı model ve tasarımlarla büyüleyen baget pırlanta kolye modelleri, D Diamond ayrıcalıklarıyla aşkınıza çok yakışacak.

D Diamond baget pırlanta kolyeler, eşsiz tasarımların kusursuz pırlantayla kesiştiği sıra dışı modellere ev sahipliği yapıyor. 0.20 karat, 0.30 karat, 0.32 karat ve 0.80 karat gibi farklı karat özelliklerine sahip olan pırlanta kolyeler, baget kesimin ince ve keskin hatlarıyla bütünleşerek pırlanta tutkunlarının beğenisine sunuluyor. D Diamond ayrıcalıklarıyla Avrupa’nın en büyük mücevher fabrikasında üretilen pırlantalar, aşkınızın sembolü olacak detaylarıyla göz kamaştırıyor.

Baget Kolye Modelleri

Baget kolye modelleri, D Diamond’ın mücevher geleneğinden izler taşıyor. Nesilden nesile aktardığı mücevher geleneği ile pırlanta ışıltısını özel tasarımlarla buluşturan D Diamond, pırlanta baget kolye koleksiyonunda da seçkin modellere yer veriyor. Baget kesim pırlanta kolye koleksiyonunda pırlanta mücevher tutkunlarını hangi modeller mi bekliyor? 

Klasik tasarımları ve ince detaylarıyla baget pırlanta bileklikler , hareketli konseptiyle göz kamaştıran modern tasarımlar baget koleksiyonundaki eşsiz modellerden sadece bazıları. Ayrıca D Diamond dokunuşlarıyla mücevher tutkunlarıyla buluşan tüm baget pırlanta kolyeler, ömür boyu bakım garantisiyle sunuluyor.

Baget Kolye Fiyatları

D Diamond zanaatkarlığı, ayrıcalıkları ve cazip fiyat avantajlarıyla aşkınızın sembolü olacak. Dünyanın en iyi pırlantalarını doğrudan imalat noktasından temin ederek kusursuz mücevherler haline dönüştüren D Diamond, her bütçeye hitap eden fiyat avantajlarıyla pırlanta ışıltısını özel anlara taşıyor.Baget kolye koleksiyonumuz, kıyafetlerin en önemli parçaları olacak kadar rahat olan muhteşem tasarımlar içeriyor. Sevdiklerinize harika bir baget kolye alarak onları ne kadar önemsediğinizi gösterin. Baget kolye ile dikkat çekici bir parıltı ve göz kamaştırıcı görünüm elde edebilirsiniz.

Türkiye genelinde 300 fiziki mağaza ve tüm Türkiye’ye gönderim yapan online mağazaya sahip olan D  Diamond, ayrıcalıkları pırlanta tutkunlarıyla buluşturuyor. Kusursuz tasarımlarıyla pırlanta baget kolyeler D Diamond’ın özel koleksiyonunda!