Pırlanta Harf Kolyeler

En Sevilen Pırlanta Harf Kolyeler

Tüm Pırlanta Kolyeler Tasarım Pırlanta Kolyeler Pırlanta Harf Kolyeler Pırlantalı Altın Kolyeler Tektaş Pırlanta Kolyeler Renkli Taş Pırlanta Kolyeler Safir Pırlanta Kolyeler Yakut Pırlanta Kolyeler Zümrüt Pırlanta Kolyeler Gerdanlıklar
Filtrele

D Diamond Pırlanta Harf Kolyeler

Pırlanta harf kolyeler, kişiye özel mücevherler arasında yer alıyor. Özellikle benzersiz hediye tercihinde bulunacak kişilerin ilgisini çeken harf kolyeler; estetik ve şık detayları, göz alıcı tasarımı ve ışıltılı formu sayesinde kadınların taleplerini zarif bir şekilde karşılıyor.

D Diamond Pırlanta Harf Kolye Koleksiyonu içinde yer alan ve incelikli tasarımın bir sonucu olan mücevherler, kombinlere estetik bir dokunuşta bulunuyor. Bir tasarımdan çok daha fazlasını vadeden kişiselleştirilmiş kolyeleri ve renkli taşlı kolyeleri özel günlerde sevdiklerinize hediye olarak sunabilir ya da kendinizi yenilikçi mücevherlerle şımartabilirsiniz.

Sevdiğiniz insanın isminin baş harfini boynunuzda taşıyabilmenize olanak tanıyan bu tür kolyeler, D Diamond dokunuşuyla ışıltılı bir tasarıma dönüşüyor. Pırlanta ve pembe altın kullanılarak tasarlanan kolyelerin her biri, kombinlerin incelikli bir şekilde tamamlanmasını sağlıyor. Özel günlerinizde harf kolye tercihinde bulunarak kombinlerinizi ön plana çıkarabilir ya da sevdiklerinize estetik bir hediye sunabilirsiniz.

Pırlanta Harf Kolye Modelleri

Sevginin ve aşkın simgesi olan, bu nedenle mücevher sektöründe kendisine özel bir yer edinen pırlanta; harf kolyeleri vücuda getirerek aşkın en estetik hali olmayı başarıyor. Sevgi ve aşk konusunda yazılabilecek bir hikayenin odağında yer alan harf kolyeler, sevdiklerinize aşkınızı itiraf etmenin benzersiz yolu.

Pırlantanın ışıltısını üzerinde taşıyan harf pırlanta kolye, geniş model çeşitliliğiyle farklı tarzlara hitap etmeyi başarıyor. D Diamond Pırlanta Harf Kolye Koleksiyonu içinde yer alan 0,01 Karat A Harfi Pırlanta Kolye, eşsiz görünümüyle dikkatleri üzerine çekiyor. Bunun yanı sıra B Harfi Pırlanta Kolye, C D Harfi Pırlanta Kolye olmak üzere farklı harf seçenekleri arasından da tercihte bulunabilirsiniz.

Pırlanta Harf Kolye Fiyatları

Kişiselleştirilmiş kolye kategorisinin en özel tasarımları arasında bulunan pırlanta harf kolyeler, incelikli tasarımları ve modern görünümleriyle bir hediyeden çok daha fazlasını vadediyor. Ö Harfi Pırlanta Kolye, S Harfi Pırlanta Kolye başta olmak üzere sıra dışı tasarımları inceleyebilir; kendinize ya da sevdiklerinize çok özel fiyatlarla eşsiz hediyeler alabilirsiniz. D Diamond dokunuşuyla tasarlanan harf kolyelerin her biri, yenilikçi kombinlere son dokunuşta bulunuyor.