Baget Pırlantalar

Baget Pırlanta Koleksiyonu

Baget pırlanta, modern detayları ve düz çizgileriyle aşkların en modern sembolü. D Diamond baget pırlanta koleksiyonu, unutulmaz aşklar ve pırlantanın eşsiz anlamından ilham alınarak tasarlandı. Avrupa’nın en büyük mücevher fabrikasından çıkan kusursuz baget pırlantalar, D Diamond ayrıcalıklarıyla aşkların sembolü olacak. Üstelik D Diamond’ın seçkin koleksiyonunda her bütçeye, zevke ve tarza hitap eden modeller yer alıyor.

Baget pırlanta koleksiyonu, D Diamond zanaatkarlarının usta dokunuşlarıyla hazırlandı. Koleksiyonda; seçkin görünümleriyle baget pırlanta yüzük modelleri, özel tasarımlarıyla baget pırlanta kolye modelleri, zarafet dolu dokunuşlarıyla baget pırlanta küpeler, baget pırlanta kolyeler ve baget pırlanta bileklikler yer alıyor. 0.10 karat, 0,15 karat, 0,30 karat ve 0.50 karat başta olmak üzere farklı karat özellikleriyle pırlanta tutkunlarının beğenisine sunulan baget pırlanta koleksiyonu, tüm detaylarıyla göz kamaştırıyor.

D Diamond Baget Pırlanta Koleksiyonu ile Işıldayın!

D Diamond baget pırlanta koleksiyonu, sonsuz aşkların simgesi pırlantayı yaşamınıza taşıyor. Her ortamda ışıltı kaynağı baget pırlantalar, farklı mücevher formlarıyla özel anları anlamlandırıyor. Pırlantanın en modern tasarımı baget kesim, D Diamond kalitesiyle pırlanta tutkunlarıyla buluşuyor. D Diamond ayrıcalıkları ile baget pırlanta koleksiyonu, aşkınıza çok yakışacak!