Tasarım Pırlanta Küpeler

En Sevilen Tasarım Pırlanta Küpeler

Tüm Pırlanta Küpeler Tektaş Pırlanta Küpeler Tasarım Pırlanta Küpeler Halka Pırlanta Küpeler Renkli Taş Pırlanta Küpeler Safir Pırlanta Küpeler Yakut Pırlanta Küpeler Zümrüt Pırlanta Küpeler
Filtrele

D Diamond Tasarım Pırlanta Küpeler

Tasarım pırlanta küpeler, seçkin görünümünü zarafet, estetik ve özgün detaylarla tamamlamak isteyen kadınların tercih edeceği pırlantalar arasındadır. Pırlanta küpeler kadınlar için vazgeçilmez aksesuarlardan… Pırlanta kusursuzluğu, özel tasarımlar ile buluştuğunda tasarım küpe estetiği ortaya çıkıyor. Her ortamda şıklığınızı asalet ve zarafetle tamamlayabileceğiniz pırlanta tasarım küpe modelleri, tamamen tarzınızı yansıtabilme fırsatı da sunuyor.

D Diamond tasarım pırlanta küpeler, her ortamda kendine özgü tarzıyla göz kamaştırmak isteyen kadınlara hitap ediyor. Özgür ruhlu kadınları pırlanta zarafetiyle buluşturan özel tasarım pırlanta küpeler, D Diamond’ın eşsiz tasarımları arasından sizlere sunuluyor. Koleksiyonda birçok çarpıcı model, tasarım ve konsept yer alıyor.

Üst üste üç kusursuz pırlantaya ev sahipliği yapan seçkin tasarımlar, zincir biçiminde uzanan sarkık modeller oval hatlarıyla büyüleyen geleneksel konseptler, D Diamond’ın benzersiz koleksiyonunda yer alıyor. Üstelik dünya genelinde 30’dan fazla ülkeye mücevher ihracatı yaparak Türkiye’nin en büyük pırlanta ihracatçısı olan D Diamond, ömür boyu bakım garantisi sunuyor. D Diamond dokunuşlarıyla birbirinden özgün tasarım ve konseptlere ev sahipliği yapan özel tasarım küpe koleksiyonu, aşkınıza çok yakışacak!

Tasarım Küpe Modelleri

Tasarım küpe modelleri, tamamen karakterinize özgü stil geliştirebileceğiniz kusursuz tasarımlara ev sahipliği yapıyor. D Diamond mücevher sanatıyla özel tasarımları bütünleştiriyor. Pırlanta tasarım küpe koleksiyonunda her zevke hitap eden modeller yer alıyor. Kadınların en çok tercih ettiği aksesuarlardan birisi olan küpeler, tasarım pırlanta küpeler koleksiyonumuz ile asaletiyle kulaklarda parıltı sağlıyor. 

Pırlantalarla oluşturulmuş tasarım küpeler, göz kamaştırıcı görünmenizi sağlar. Bu harika küpeler günlük kıyafet kombininizi tamamlar. Günün her saatinde muhteşem bir aksesuar olarak kullanılabilir. Özel taşların bir arada kullanılarak, özel semboller ile süslendiği koleksiyonumuz, her tarza hitap eden halka pırlanta küpeler gibi seçeneklerle doludur. Zarif detaylara sahip olan tasarımlarımız, pırlantanın asilliğini üzerinizde taşıyarak kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak. Asla unutulmayacak klasik mücevherler modern bir hal alarak koleksiyonumuzda karşınıza çıkıyor. 

Eşsiz görünümüyle 0,24 karat pırlanta küpe tarzınızı estetikle tamamlarken, koleksiyonun en seçkin tasarımlarından su damlası tasarımları göz kamaştırıyor. Ayrıca koleksiyonda geleneksel motiflerin ön plana çıktığı tasarımlar da dikkat çekiyor. Pırlanta ışıltısına klasik detaylarla ev sahipliği yapan tasarım pırlanta küpeler, her ortamda şıklığınızı zarafetle buluşturacak!  

Tasarım Küpe Fiyatları

Tasarım küpe fiyatları, D Diamond ayrıcalıklarıyla cazip avantajlara ev sahipliği yapıyor. Pırlanta mücevherleri doğrudan yerinden temin eden D Diamond, pırlantanın kusursuz ışıltısını düşük fiyatlarla mücevher tutkunlarıyla buluşturuyor. Birbirinden seçkin, birbirinden özgün ve kusursuz tasarım pırlanta küpeler, D Diamond’ın göz kamaştıran koleksiyonunda!