Baget Pırlanta Küpeler

En Sevilen Baget Pırlanta Küpeler

Tüm Baget Pırlantalar Baget Pırlanta Yüzükler Baget Pırlanta Kolyeler Baget Pırlanta Küpeler Baget Pırlanta Bileklikler
Filtrele

D Diamond Baget Pırlanta Küpeler

Baget pırlanta küpeler, kusursuz pırlantanın keskin hatlarla kesilmesiyle tasarlanan küpe modelleridir. Pırlantanın en modern, çağdaş ve keskin hatlı kesim tekniği olan baget, özellikle son dönemde kadınların ilk tercihi. Baget kesimin küpe formu ise zarafet ve modern tasarımları bütünleştiriyor. Türkiye’nin en büyük pırlanta ihracatçısı olan D Diamond, usta zanaatkarlarının dokunuşlarıyla baget kesimin modern detaylarını eşsiz tasarımlarla küpelerle buluşturuyor. Mücevher ustalığını gelenek haline dönüştüren D Diamond, nesilden nesile aktarılan usta zanaatkarlığı, pırlantanın sıra dışı ışıltısından ilham alarak baget küpe modellerine taşıyor.  

D Diamond baget pırlanta küpeler, pırlanta tutkunlarına özel olarak tasarlandı. Farklı, modern, yenilikçi ve iddialı tasarımlara yönelmek isteyenler için son derece ideal mücevherlerden olan baget taşlı küpe modelleri, özel anlarda sevdiklerinize verebileceğiniz en eşsiz armağanlardan. Avrupa’nın en büyük mücevher fabrikasında üretilen eşsiz mücevherleri aşkınıza taşıyan D Diamond, baget pırlanta küpe koleksiyonuyla aşkınıza uzanıyor. D Diamond’ın ayrıcalıklarıyla tasarlanan baget küpe modelleri aşkınıza çok yakışacak!

Baget Küpe Modelleri

Pırlanta ustalarının sanatsal dokunuşlarıyla tasarlanan pırlanta baget küpe modelleri, geçmişten geleceğe uzanan geniş yelpazeli tasarım çeşitliliğiyle her tarza ve zevke hitap ediyor. D Diamond dokunuşlarıyla hazırlanan baget koleksiyonunda keskin hatlarıyla ön plana çıkan ve çizgileriyle aşkınızı en iddialı şekilde yansıtacak baget pırlanta yüzük gibi klasik modeller de bulunuyor. Ayrıca koleksiyon baget kesimin sert çizgilerini kıran minimal ve oval modellere de ev sahipliği yapıyor. Damla taşı konseptinin baget kesim tekniğiyle bütünleştiği özel tasarımlar ve sarkık küpe modelleri aşkınızı baget pırlantanın ışıltısıyla buluşturacak!

Baget Küpe Fiyatları

Baget küpe fiyatları, D Diamond ayrıcalıklarıyla her bütçeye hitap ediyor. Dünyanın en özel pırlantalarını doğrudan üretim alanından temin eden D Diamond, pırlanta ayrıcalıklarını avantajlı fiyatlarla sunuyor. Ayrıca D Diamond ayrıcalıklarına dijital mağaza üzerinden online sipariş yöntemiyle ulaşmak da çok kolay. Baget pırlanta küpeler modern tasarımları ve estetik detaylarıyla kadınların tarzını ve kıyafetlerini tamamlıyor. Kulaklara ışıltı katan küpeler, farklı zevk ve beğeniler için üretiliyor.  D Diamond tasarımı olan kusursuz küpeleri sevdiklerinize özel günlerinizde armağan edebilirsiniz. Tüm detaylarıyla büyüleyen, keskin hatlarıyla aşkınızın simgesi olmaya aday baget pırlanta küpeler, Türkiye’nin pırlantası D Diamond’da!