Tektaş Pırlanta Kolyeler

En Sevilen Tektaş Pırlanta Kolyeler

Tüm Pırlanta Kolyeler Tasarım Pırlanta Kolyeler Pırlanta Harf Kolyeler Pırlantalı Altın Kolyeler Tektaş Pırlanta Kolyeler Renkli Taş Pırlanta Kolyeler Safir Pırlanta Kolyeler Yakut Pırlanta Kolyeler Zümrüt Pırlanta Kolyeler Gerdanlıklar
Filtrele

D Diamond Tektaş Pırlanta Kolyeler

Tektaş pırlanta kolyeler, mücevher dünyasında hem tasarımıyla hem de zarafetiyle özel bir yer edinen kolye türleri arasında bulunuyor. Pırlantanın ışıltısı ile bezenen, bu sayede her ortamda dikkatleri üzerine çekmeyi başaran tektaş pırlanta kolyeler, geniş model seçenekleri ile her kadının arzu ettiği görünüme zahmetsizce ulaşmasını sağlıyor. Farklı karat oranlarına sahip pırlantaların merkezde yer aldığı tasarım kolyeleri davetlerde, nişan ve düğün törenlerinde ya da özel akşam yemeklerinde kullanabilir; tarzınızla gözlerin üzerinizde olmasını sağlayabilirsiniz.

D Diamond dokunuşuyla tasarlanan tektaş pırlanta kolye, tektaşın zarafeti ile harmanlanmış bir kolye türüdür. Genellikle sade ve şık kombin arzulayan kadınların ilgisini çeken bu tür kolyeler, sade görünümün yanı sıra zarif duruşu da mümkün kılıyor. Arzu ettiğiniz görünüme zahmetsizce ulaşmanızı sağlayan tektaş kolye, pırlanta ile dinamizm kazanıyor. Özellikle siyah elbise ya da takımlarla muazzam bir uyum yakalayan tektaş kolyeleri, gün içinde ya da özel günlerinizde tercih edebilirsiniz.

Tektaş Pırlanta Kolye Modelleri

Pırlantanın merkezde yer aldığı benzersiz tasarımlar arasında yer alan pırlanta tektaş kolyeler, farklı zevklere hitap edebilen modelleri bünyesinde barındırıyor. D Diamond Tektaş Pırlanta Kolye kategorisinde yer alan tasarımlardan tarzınıza uygun olanları hayatın her alanında tercih etmeniz mümkün.

Şık ve abartısız, zarafet sahibi bir giyim için tektaş pırlanta kolyeler, saniyeler içerisinde görünümünüzü güçlendirir. Diğer takılarınız ile harika olarak eşleşebilir. Koleksiyonumuzda yer alan her kolye, yüksek kalite ile zanaatkarlarımız tarafından ustalıkla yapılmıştır. Pırlantalar ile beraber çeşitli tasarımlar daha şık görünmenizi sağlar.

Tasarımlarda kullanılan pırlantaların karat oranları birbirinden farklılık göstermektedir. 0.10 karat pırlantaların yer aldığı eşsiz tasarımların yanı sıra 0.20 karat ya da 0.50 karat pırlantalar da benzersiz modellerin ortaya çıkmasını sağlıyor. Montür özellikleri birbirinden farklı olan tasarımları, kombinlerinizin merkezinde kullanabilir, şıklığınıza şıklık katabilirsiniz!

Tektaş Pırlanta Kolye Fiyatları

D Diamond Pırlanta Tektaş Kolye koleksiyonunda yer alan ve incelikli tasarımlarıyla görenleri büyüleyen pırlanta tektaş kolyeler, eşsiz detaylarıyla her alanda muhteşem bir kombini olanaklı kılıyor. Pırlanta tektaş yüzük modelleriyle çok benzer bir tasarıma sahip olan kolyeleri inceleyebilir, arzu ettiğiniz tasarımları çok özel fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Kombinlerinizde tektaş kolyelerin benzersizliğini tercih edebilir, her ortamda tarzınızla ön plana çıkma şansı elde edebilirsiniz. Eşsiz tasarımların adresi D Diamond, bir tasarımdan çok daha fazlasını özel fiyatlarla sizlere sunuyor.