Pırlanta Bileklikler

Filtrele

D Diamond Pırlanta Bileklikler

Pırlanta bileklikler, kusursuz ışıltılarıyla kadınların en özel anlarda vazgeçilmez mücevherlerindendir. Mücevher ustalığını en özel şekilde yansıtan D Diamond ayrıcalıklarıyla pırlantanın en eşsiz formlarından olan bileklikler, aşkınıza uzanıyor. Türkiye’nin en büyük pırlanta ihracatçısı olan D Diamond, usta zanaatkarların dokunuşuyla tasarlanmış özel ve seçkin pırlanta bileklik koleksiyonunu aşkınızla buluşturuyor.

Eşsiz tasarımların yer aldığı koleksiyon, pırlantanın kusursuzluğuna atıfta bulunan sıra dışı modellerle göz kamaştırıyor. Özel anlarda zarafetin simgesi olan pırlanta bileklikler, her kombinde sıra dışı ışıltısıyla parıldarken aynı zamanda biricik anlamıyla sevginizin sembolü olmaya aday.

Farklı karat özelliğine sahip olan modeller, zarif suyolu konsepti, devasa pırlantalardan oluşan görkemli tasarımlar D Diamond’ın pırlanta bileklik koleksiyonundaki mücevherlerden bazıları. Avrupa’nın en büyük mücevher fabrikasından aşkınıza uzanan pırlantalar, D Diamond zanaatkarlarının sanatsal dokunuşlarında hayat buluyor.

Pırlanta Bileklik Modelleri

Pırlanta bileklik modelleri, D Diamond ayrıcalıklarıyla aşkınıza çok yakışacak! D Diamond’ın sıradışı pırlanta bileklik koleksiyonunda sizleri neler mi bekliyor? Zarafetin simgesi pırlanta suyolu bileklikler; ince yapıları ve kusursuzlukla parıldayan pırlanta ışıltısıyla göz kamaştırıyor. Ayrıca koleksiyon, geleneksel tasarımlara da ev sahipliği yapıyor. 

Minimal pırlantaların eşsiz uyumu üzerine tasarlanan modeller, bütünlüklü görünümleriyle büyülüyor. Hareketli detaylarıyla pırlantanın ışıltısına canlılık katan özel tasarımlar ise pırlanta tutkunları için özel olarak üretildi. D Diamond’ın modern dokunuşlarını derinlikli olarak hissedebileceğiniz tasarım pırlanta bileklikler, özgün görünümleriyle fark yaratıyor. 

Pırlanta Bileklik Fiyatları

Pırlanta bileklikler, D Diamond ayrıcalıklarıyla uygun fiyatlarla sizlere sunuluyor. Tabiatın en kusursuz armağanı olan pırlanta, D Diamond’ın her bütçeye hitap eden fiyatlarıyla aşkınıza uzanıyor. Dünyanın en kaliteli pırlantalarını doğrudan imalat noktasından temin eden D Diamond, aşkınıza çok yakışacak pırlanta bileklikleri özel anlarınıza taşıyor. 

Baget bileklikler ile modern detayları, su yolu bilekliklerle zarafeti ve özel tasarım pırlanta bileklikler ile biricikliği tarzınıza taşıyabilirsiniz. Aşkınıza çok yakışacak pırlanta bileklikler D Diamond’ın seçkin detaylarla bezenmiş özel koleksiyonunda!