Zümrüt Pırlanta Yüzükler

Tüm Pırlanta Yüzükler Tektaş Pırlanta Yüzükler Beştaş Pırlanta Yüzükler Tasarım Pırlanta Yüzükler Renkli Taş Pırlanta Yüzükler Yarımtur Pırlanta Yüzükler Tamtur Pırlanta Yüzükler Safir Pırlanta Yüzükler Yakut Pırlanta Yüzükler Zümrüt Pırlanta Yüzükler
Filtrele

D Diamond Zümrüt Yüzükler

Zümrüt yüzükler, tüm mücevherler içerisinde en ihtişamlı ve büyüleyici olanlardandır. Türkiye’nin en büyük mücevher ihracatçısı D Diamond dokunuşlarıyla tabiatın en eşsiz değerli taşlarından olan zümrüt, kusursuz tasarımlarla yüzük formunda parmaklarınıza uzanıyor. D Diamond seçkisiyle özel olarak hazırlanmış zümrüt yüzük koleksiyonu, yeşilin en büyüleyici tonlarına ev sahipliği yaparken zümrütün kusursuz anlamından izler de taşıyor. Zümrüt taşı; duyarlılık, aşk, sevgi ve sadakatin sembolü olarak asırlardır kullanılmıştır.

Aşkın en saf ve temiz sembollerinden biri olan zümrüt, yüzük formunda mücevher tutkunlarının ruhuna dokunacak. D Diamond’ın zümrüt taşlı yüzük koleksiyonu, tüm detaylarıyla büyülüyor. Koleksiyonda tüm detaylarıyla büyüleyen birçok seçkin tasarım bulunuyor. Zümrüt yeşili yüzük ışıltısını derinlikli olarak hissedebileceğiniz koleksiyon, özellikle pırlanta detaylı tasarımlarla göz kamaştırıyor.

Koleksiyonun en dikkat çeken tasarımlarından olan zümrüt pırlanta yüzük modelleri, sonsuz sevginin sembolü pırlanta ile tabiatın en özel tonuna ev sahipliği yapan zümrütün kusursuz uyumuna ev sahipliği yapıyor. Üstelik koleksiyonda her zevke hitap eden kadın  zümrüt yüzük modelleri bulunuyor.

Zümrüt Yüzük Modelleri

Zümrüt yüzük modelleri, D Diamond’ın zanaatkar dokunuşlarıyla aşkınıza çok yakışacak detaylara ev sahipliği yapıyor. Nesilden nesile aktarılan mücevher geleneğinin ürünü olan pırlanta zümrüt yüzük modelleri, sevdikleriniz için kusursuz bir armağan olmaya aday.

Özel günlerde sevdiklerinize verebileceğiniz en eşsiz hediyelerden olan zümrüt yüzükler, minimal pırlantaların gölgesi altında D Diamond dokunuşlarıyla göz kamaştırıyor. Tamamen modern tasarımlardan oluşan zümrüt yüzükler, sevginizi unutulmaz kılacak.

Zümrüt Yüzük Fiyatları

Zümrüt yüzük fiyatları, tasarımlara ve karat özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Tüm değerli taşları doğrudan üretim ağından temin eden D Diamond, safir yüzük modelleri ve zümrüt yüzükler başta olmak üzere tüm mücevherlere cazip fiyatlarla sahip olabilme imkanı sunuyor.

Mücevher dünyasının uzman ve yenilikçi markası D Diamond ayrıcalıklarıyla tabiatın en eşsiz taşlarından olan zümrütün muhteşem zarafetini keşfedin. Birbirinden seçkin tasarımları ve benzersiz ışıltılarıyla D Diamond zümrüt yüzükler aşkınıza çok yakışacak.