Elmaslar

Filtrele

Elmas Koleksiyonu

Elmaslar, mücevher dünyasında ışıltısı ile parıldayan çok özel ve değerli taşlar arasında yer alıyor. Küpe, yüzük, kolye ve daha pek çok mücevhere hayat veren elmaslar; özel günlerin nadide parçaları olmaya aday. D Diamond tarafından incelikli dokunuşlarla tasarlanan ve tarzına önem veren kadınlara sunulan elmas yüzük, elmas kolye, elmas küpe ve bileklik; kombinlerinizi eşsiz bir şekilde tamamlamanızı sağlayacak.

D Diamond Elmas Koleksiyonu, yenilikçi ve özel tasarımları ile elmas severleri büyülüyor. Karat oranları değişkenlik gösteren elmasların yer aldığı tasarımlar, ışıltısı ile parıldamaktadır. Elmasın yanı sıra safir, yakut ve zümrüt olmak üzere doğanın ışıltısını üzerinde taşıyan değerli taşlar; mücevherlerin incelikli bir görünüm elde etmesini sağlıyor. 0.10 karat, 0.30 karat ve 0.50 karat oranına sahip tasarımlar; özel günlerin yanı sıra gündelik hayat içinde ya da iş hayatında da tercih edilebiliyor.

D Diamond’un koleksiyonu içinde yer alan 0.12 karat elmas kolye, 0.92 karat elmas safir kolye, 0.16 karat elmas yüzük; eşsiz tasarımlarıyla sizleri bekliyor!

D Diamond Elmas Koleksiyonu ile Işıldayın

Elmastan gücünü alan tasarımlar, kadınların her zaman en iyi yol arkadaşı olmuştur. İş hayatında takım elbiseleri, özel günlerde yenilikçi tasarımlarıyla dikkat çeken elbiseleri estetik bir şekilde tamamlayan elmas koleksiyonu elmas bileklik, yüzük, kolye ve küpeden oluşuyor. D Diamond ayrıcalığıyla ve çok özel fiyatlarla satışa sunulan elmas mücevherleri satın alabilirsiniz.