Safir Pırlanta Kolyeler

En Sevilen Safir Pırlanta Kolyeler

Tüm Pırlanta Kolyeler Tasarım Pırlanta Kolyeler Pırlanta Harf Kolyeler Pırlantalı Altın Kolyeler Tektaş Pırlanta Kolyeler Renkli Taş Pırlanta Kolyeler Safir Pırlanta Kolyeler Yakut Pırlanta Kolyeler Zümrüt Pırlanta Kolyeler Gerdanlıklar
Filtrele

D Diamond Safir Kolyeler

Safir kolyeler, doğadan gelen en seçkin taşlardan olan safirin büyüleyici ışıltısına ev sahipliği yapıyor. Kadınların vazgeçilmez mücevherlerinden olan kolye formunda hayat bulan safir, D Diamond güvencesiyle göz kamaştırıyor. D Diamond safir kolye koleksiyonu, safir taşının muhteşem anlamını yansıtan benzersiz tasarımların yanı sıra tamamen modern detaylarıyla ön plana çıkan tasarımlar da yer alıyor.

D Diamond safir taşlı kolye koleksiyonu, şıklığını tabiatın en değerli taşlarıyla taçlandırmak isteyenler için özel olarak tasarlandı. Mücevher dünyasının uzman ve yenilikçi markası D Diamond ayrıcalıklarıyla mavi safir kolye koleksiyonu, aşkınıza çok yakışacak! D Diamond safir kolyeler; dürüstlüğün, cesaretin ve bağlılığın simgesi olan safirden ilham olarak tasarlandı. Sevdiklerinize özel günlerde unutulmaz bir armağan vermek ve özel anları zihinlerde kalıcı kılmak istiyorsanız safirin benzersiz ışıltısını tercih edebilirsiniz.

Muhteşem anlamının yanı sıra safir, mavinin en kusursuz tonuna ev sahipliği yapıyor olmasıyla ön plana çıkar. Büyüleyici bir ışıltıya ev sahipliği yapan safir taşı, aynı zamanda ortamda bulunan enerjiyi arındırması nedeniyle de tercih edilir. D Diamond safir kolye koleksiyonu, safirin bu benzersiz anlamına ve muhteşem ışıltısına ev sahipliği yapan seçkin tasarımları bünyesinde barındırıyor.

Safir Kolye Modelleri

Safir kolye modelleri, her zevke hitap eden eşsiz tasarımlarla mücevher tutkunlarının beğenisine sunuluyor. D Diamond’ın nesilden nesile aktarılan mücevher geleneğinden izler taşıyan safir kolyeler, özel tasarımlarıyla göz kamaştırıyor.

Zarafetin, şıklığın, asaletin ve aşkın simgesi safirin başrolde olduğu birbirinden seçkin tasarımlar, D Diamond dokunuşlarıyla kolye formunda özel temalarla sunuluyor. Sonsuzluk teması, damla konsepti, asimetrik tasarımlar, kelebek detaylı modeller safir pırlanta kolye modelleri arasında yer alıyor.

Safir Kolye Fiyatları

Safir kolye fiyatları, tasarım ve karat özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Her bütçeye hitap eden fiyat standartlarıyla mücevher tutkunlarının vazgeçilmez markası olan D Diamond’ın seçkin koleksiyonunda, pırlanta detaylı tasarımlar da bulunuyor.

Safir pırlanta kolye modelleri, safir ve pırlantanın muhteşem uyumuna ev sahipliği yapıyor. Ayrıca safir kolyelerin yanında yakut kolye modelleri ile tarzınızı sil baştan yaratabilir ya da sevdiklerinizi değerli taşların büyüleyici anlamıyla mutlu edebilirsiniz.