Zümrüt Pırlanta Kolyeler

En Sevilen Zümrüt Pırlanta Kolyeler

Tüm Pırlanta Kolyeler Tasarım Pırlanta Kolyeler Pırlanta Harf Kolyeler Pırlantalı Altın Kolyeler Tektaş Pırlanta Kolyeler Renkli Taş Pırlanta Kolyeler Safir Pırlanta Kolyeler Yakut Pırlanta Kolyeler Zümrüt Pırlanta Kolyeler Gerdanlıklar
Filtrele

D Diamond Zümrüt Kolyeler

Zümrüt, özellikle antik dönemde yaygın olarak kullanılan değerli bir taştır. Tabiatın en muhteşem armağanlarından biri olan zümrüt, kolye formunda D Diamond dokunuşlarıyla, eşsiz tasarımlarla hayat buluyor. Mücevher dünyasının uzman ve yenilikçi markası D Diamond, zümrüt kolye koleksiyonuyla büyülüyor. D Diamond dokunuşlarını derinlikli olarak hissedebileceğiniz koleksiyonda mücevher tutkunu sizleri neler mi bekliyor?

Birbirinden özel tasarımlardan oluşan seçkin zümrüt yeşili kolye modelleri, her tarza ve zevke hitap eden zümrüt kolye ucu konseptleri, pırlanta zümrüt kolye modelleri ve damla zümrüt kolye modelleri koleksiyonun en öne çıkan tasarımlarından.  D Diamond zümrüt kolyeler, saf aşkın ve sevginin simgesi olan zümrütün benzersiz anlamına ev sahipliği yapıyor. Türkiye’nin en büyük mücevher ihracatçısı olan D Diamond, nesilden nesle aktarılan mücevher geleneğiyle tasarladığı özel koleksiyonla göz kamaştırıyor.

Zümrüt taşlı kolye koleksiyonu, yeşilin en sıra dışı tonunu bünyesinde barındıran benzersiz tasarımlara ev sahipliği yapıyor. Kadınların en vazgeçilmez mücevherlerinden olan kolyelerin zümrüt yeşilinin ışıltısıyla buluştuğu benzersiz tasarımlar, tüm detaylarıyla büyülüyor. Zarif, şık, estetiği ve ışıltılı detaylarıyla ön plana çıkan D Diamond zümrüt taşlı kolye modelleri, her zevke ve tarza hitap ediyor. Koleksiyonda modern ve geleneksel tarzlar için ayrı ayrı büyüleyen farklı zümrüt kolye modelleri bulunuyor.

Zümrüt Kolye Modelleri

Zümrüt kolye modelleri, tamamen D Diamond’ın usta işi zanaatkar dokunuşlarıyla tasarlandı. Zümrütün benzersiz anlamına ve D Diamond’ın özel dokunuşlarına ev sahipliği yapan seçkin tasarımlar, göz kamaştıran detaylarıyla her zevke hitap ediyor.

D Diamond seçkisiyle tasarlanmış koleksiyonda; özel temalarıyla dikkat çeken kolye uçları, pırlantanın ışıltısına ev sahipliği yapan zümrüt pırlanta kolye modelleri ve zarif dokusuyla büyüleyen damla zümrüt kolye konseptiyle ön plana çıkan mücevherler bulunuyor.

Zümrüt Kolye Fiyatları

 D Diamond Zümrüt kolye fiyatları, her bütçeye uygunluğu ile dikkat çekiyor. Avrupa’nın en büyük mücevher fabrikasında üretilen D Diamond zümrüt kolyeler, kaynağından temin ediliyor olması nedeniyle cazip fiyat avantajlarıyla mücevher tutkunlarıyla buluşuyor.

Zümrüt kolyelerin yanı sıra D Diamond ayrıcalıklarıyla safir pırlanta kolyeler ya da yakut pırlanta kolyeleri de keşfedebilirsiniz. Aşkınıza çok yakışacak birbirinden seçkin değerli taşlardan oluşan kolye modelleri D Diamond’ın seçkin koleksiyonlarında!