Hakkımızda

Mücevher dünyasının uzman ve yenilikçi markası D Diamond ile tanışın.

 

Mücevher ustalığını nesilden nesile sürdüren D Diamond’ın tasarımları, Avrupa’nın en büyük mücevher fabrikasında üretiliyor. Mücevherlerinde kullandığı pırlantaları kaynağından en iyi fiyatla tedarik ettiği için, önemli bir fiyat avantajı sunuyor. 2020 yılında kurulan ve Türkiye’nin en büyük pırlantalı mücevher ihracatçısı olan D Diamond, dünyanın farklı bölgelerinde 30’dan fazla ülkeye ihracat yapıyor. D Diamond , mağazaları ve satış noktaları ile, pırlanta sahibi olmak isteyen herkesin kolaylıkla ulaşabileceği 300’e yakın noktada yer alıyor. Aynı zamanda, online mağazası ile, mücevherlerini tüm Türkiye’ye ulaştırıyor. Tüm mücevherleri D Diamond güvencesi, deneyimi ve uluslararası mücevher sertifikası seçeneği ile sunuluyor.

 

En İyi Fiyat Sözünü Nasıl Verebiliyoruz?

 

Mücevherlerimizde kullanılan pırlanta ve değerli taşları, kaynağından en iyi fiyatla tedarik ediyoruz.

Avrupa’nın en büyük mücevher fabrikasında kusursuz mücevher işçiliği ile işliyoruz.

Tüm mücevherlerimizi D Diamond güvencesi, deneyimi ve uluslararası mücevher sertifikası seçeneği ile sunuyoruz.

 

Profesyonel ve Kurumsal Hizmet Anlayışını Benimseyen D Diamond

Pırlanta, ışıltısı ve zarif detaylarıyla mücevher dünyasında parıldayan değerli bir taştır. Pırlantaya hak ettiği değeri vermek, pırlantayı usta ellerde şekillendirmek; mücevher dünyasının en önemli kazanımları arasında yer alır. D Diamond, mücevher sektörün gelişmesine katkıda bulunan çok özel bir markadır. D Diamond Yönetim Kurulu Başkanı Emil Güzeliş, 200 mağaza hedefiyle kurduğu D Diamond ile tarzına önem veren her bireyin taleplerini en estetik şekilde karşılıyor. Çünkü pırlanta, D Diamond dokunuşuyla aşkın ve sevginin eşsiz ifadesi olarak sektörde kendisine yer buluyor.

Pırlantalı mücevherin parlayan markası D Diamond, kurulduğu ilk yıllarda mücevher sektöründe toptancı olarak faaliyet gösterdi. 2019 yılından itibaren perakende markası olarak öne çıkmaya başladı, her zevke ve tarza hitap eden pırlanta tasarımlara incelikli dokunuşta bulundu. Pırlanta alanında uzun yıllardan beri edinmiş olduğu deneyimleri kullanan D Diamond, uzman bir ekibe sahiptir. Her bir çalışan pırlanta dünyasının bir incisidir. Tecrübeleri ve bilgi birikimleri ile pırlanta mücevherlerin müşteriye ulaşacağı ana kadar uzman dokunuşunda bulunmaya devam ediyor.

Profesyonel ve kurumsal hizmet anlayışını benimseyen D Diamond hem sahip olduğu ilkeler hem de uzman ekibi ile sektörel talepleri karşılayabilen bir çalışma içerisindedir. Şeffaf hizmet, müşteri memnuniyeti, kaliteli iletişim; D Diamond’un sahip olduğu ilkeler arasında yer alıyor. Müşteri memnuniyetine son derece önem veren D Diamond, üretimden satışa kadar her aşamada müşterilerinin taleplerini ön planda tutuyor. Satış sonrası desteği ile yaşanabilecek sorunların önüne geçiyor ve müşterileriyle çok özel bir bağ kuruyor.

Markalaşma konusuna oldukça önem veren D Diamond, pırlanta mücevherlerin tasarımı sürecinde yaratıcılık ve özgünlüğü bir araya getiriyor. Modern, incelikli, estetik ve zarif detayların bir arada bulunduğu tasarımların üretimi ise D Diamond markasına yakışır bir şekilde gerçekleştiriliyor. Titiz bir üretim sürecinden geçen tasarımlar, yenilikçi bir pazarlama stratejisi ile müşterilere sunuluyor. Tasarımdan satışa kadar her adımda, müşterilerin mutluluğu ön planda tutuluyor.

Geniş hizmet ağına sahip olan D Diamond, İstanbul başta olmak üzere pek çok şehirde yenilikçi mağazalara sahiptir. İstanbul’un yanı sıra Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Batman, Çanakkale, Çankırı, Erzincan, İzmir; D Diamond kalitesinin sunulduğu şehirler arasında yer alıyor. 60 şehirde 78’i mağaza olacak şekilde toplam 176 noktada hizmet veren D Diamond, mücevherlerini Avrupa ile Orta Doğu’nun en büyük mücevher fabrikalarında üretiyor.

Hem mağazalarında hem de internet sitesinde güvenli alışverişi mümkün kılan D Diamond; bunların yanı sıra ücretsiz sigortalı kargo, ücretsiz 14 gün içinde iade, bakım garantisi, hediye paketi, yüzük ölçülerinde ücretsiz değişim gibi hizmet ile destekleri de müşterilerine sunuyor. Ayrıca tüm mücevherler hologramlı mücevher sertifikası ile birlikte gönderilmektedir. Siparişiniz, kargo firmasına güvence altında ve kamera kayıtlarıyla teslim edilmektedir. Siparişiniz, size ulaşıncaya kadar D Diamond'un güvencesi altındadır. Tüm mücevherler ömür boyu bakım garantisinde olup, 14 gün içinde koşulsuz iade ve değişim imkanı bulunmaktadır.

D Diamond halihazırda pırlanta kolye, küpe, bileklik, yüzük ve elmas ile set kategorileri üzerinden müşterilerine benzersiz tasarımları bir arada sunuyor. Kadınların ve hediye alacakların taleplerini estetik ve zarif bir şekilde karşılamayı hedefleyen D Diamond, her geçen gün koleksiyonlarına yeni mücevherler ekliyor.

Mücevher sektöründe zarafet, şıklık ve lüksü bir araya getiren tasarımları müşterileriyle buluşturmayı hedefleyen D Diamond, sektörde fark yaratmayı ve müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutan hizmet anlayışıyla sektörün gelişimine katkıda bulunmayı amaçlıyor. Ayrıca kurumsal ve profesyonel çalışmalarıyla sektörde lider marka olmayı amaçlayan D Diamond, müşterilerinin güvenli ve yenilikçi alışveriş deneyimleri elde etmesini de hizmet anlayışının merkezinde konumlandırıyor.

Sloganı “Aşk’a çok yakışıyor Di mi?” olan D Diamond, aşkı ve sonsuz birlikteliği sembolize eden eşsiz mücevher tasarımlarıyla sektörün öncü markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.