İade Bilgileri - Değişim Bilgileri

Satın almış olduğunuz ürünü; fatura tarihinden sonraki ilk 14 gün içerisinde kullanılmadığı tespit edildiği taktirde farklı bir ürün ile değiştirebilirsiniz.

Sanal mağazamızdan satın aldığınız ürünleri teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade ederek ödediğiniz tutarın tamamını geri alabilirsiniz. Yalnızca yüzük siparişlerinde yüzük ölçüsü kişiye özel üretildiği için 11,12,13,14 ve 15 standart ölçü dışındaki mücevherlerin iadesinde %5 kesinti uygulanarak iade işlemi gerçekleştirilmektedir. Yüzük içerisinde yazı olması iadeye engel değildir.

Bu hakkın kullanılabilmesi için, cayma kararının ddiamond.com.tr’ye 14 günlük süre zarfında bildirilmesi gerekmektedir.

Bildirim için iletişim formu’nu kullanabilirsiniz.

Kişiye özel olarak üretilen ürünlerde değişim ve iade kesinlikle yapılmamaktadır.

İade etmek istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, irsaliye, sertifika ve varsa hediye ürünlerle birlikte eksiksiz olarak, size bildireceğimiz adrese gönderilmesi gerekmektedir. Faturanızın alt kısmında bulunan "Malı İade Eden" alanındaki "Adı soyadı" ve "Adresi" bilgilerini mutlaka doldurarak imzalamanız gerekmektedir. Fatura aslı gönderilmeyen ürünlerin KDV’si ve varsa diğer yasal yükümlülükleri iade edilmez.

Ürün iade işlemleri, ürünün uzmanlarımız tarafından incelenmesi yapıldıktan sonra, iade işlemleri başlatılır.

Havale / EFT yoluyla yapılan ödemeler, ürünün iadesi onaylanmış ise ilgili fatura tutarı 7 Gün içinde banka hesabına iade edilir. Ödeme kredi kartı kullanılarak yapıldı ise iade işleminin kredi kartı hesabınıza yansıması 1– 4 hafta arasında sürmektedir.