Baget Pırlanta Bileklikler

En Sevilen Baget Pırlanta Bileklikler

Tüm Baget Pırlantalar Baget Pırlanta Yüzükler Baget Pırlanta Kolyeler Baget Pırlanta Küpeler Baget Pırlanta Bileklikler
Filtrele

D Diamond Baget Pırlanta Bileklikler

Baget pırlanta bileklikler, son dönemde kadınların en vazgeçilmez pırlanta konsepti olan baget kesimin düz çizgilerine ev sahipliği yapıyor. Keskin, net, düz, köşeli bir kesim tekniği olan baget kesim, modern görünümüyle pırlantanın muhteşem ışıltısını modern detaylarla buluşturuyor. Baget kesimin bilekliklerle kesiştiği mücevherler ise muhteşem dokularıyla göz kamaştırıyor. 

D Diamond’ın özel tasarımlardan oluşan pırlanta baget bileklik koleksiyonu, eşsiz görünümleriyle pırlantanın ışıltısını bünyesinde barındıran seçkin modellere ev sahipliği yapıyor. Üstelik koleksiyonda Türkiye’nin en büyük pırlanta ihracatçısı D Diamond’ın özel dokunuşlarını da derinlikli olarak hissetmek mümkün.

D Diamond baget pırlanta bileklikler, seçkin tasarımlarıyla göz kamaştırırken özgün görünümleriyle pırlantanın biricik dokusunu aşkınızla buluşturmaya hazırlanıyor. Türkiye’nin en büyük pırlanta ihracatçısı D Diamond, baget kesimin inceliklerini özel koleksiyonunda pırlanta tutkunlarıyla buluşturuyor. Koleksiyonda her zevke, tarza ve bütçeye hitap eden oldukça geniş yelpazeli tasarımlar bulunuyor. Avrupa’nın en büyük mücevher imalat fabrikasında hayat bulan baget pırlanta bileklikler, D Diamond dokunuşlarıyla mücevher tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

Baget Bileklik Modelleri

Baget bileklik modelleri, D Diamond’ın usta zanaatkarlarının sanatsal elleriyle tasarlandı. Her zevke ve estetik beklentiye hitap eden kusursuz pırlantalar, baget kesimin incelikleri ile bileklik formunda hayat buluyor. D Diamond’ın özel koleksiyonunda hangi modeller mi bulunuyor? 

Farklı karat özellikleriyle klasik baget pırlanta bileklikler, özel tasarımlarıyla büyüleyen modeller, birbirinden kusursuz pırlantaların muhteşem birlikteliğiyle eşsiz bir görünüm vadeden dört tarafı pırlantayla bezenmiş modeller ve modern detaylarıyla göz kamaştıran hareketli modeller koleksiyonun çarpıcı tasarımlarından. Ayrıca D Diamond’ın pırlanta baget koleksiyonu klasik baget kesim tekniğinin oval hatlarla buluştuğu çarpıcı baget pırlanta küpe modellerine de ev sahipliği yapıyor.

Baget Bileklik Fiyatları

Dış görünümüne özen gösteren kişilerin en sık tercih ettiği bileklik modellerini tek bir koleksiyonda bir araya getiren D Diamond ile hemen ilgi çekici ve özgün kombinler yaratabilirsiniz. Birbirinden güzel modeller arasından kendinize uygun pırlanta bilekliği mutlaka bulacaksınız. Birçok alternatifi olan ve yenilikçi tasarımlarla sizlere sunulan bileklik modellerini çok seveceksiniz. Benzersiz ve modern tasarımlara sahip pırlantalar arasından dilediğinizi seçebilir ve tarzınıza pırlanta şıklığını katabilirsiniz.

Baget bileklik fiyatları, D Diamond ayrıcalıklarıyla her bütçeye hitap ediyor. Dünyanın en kaliteli pırlantalarına doğrudan imalat adreslerinden ulaşarak sahip olan D Diamond, kampanyalı fiyatlar ile pırlantanın ışıltısını aşkınıza taşıyor. En cazip fiyat avantajları ve pırlanta ışıltısını içinizde hissedebileceğiniz özel tasarımlarla baget pırlanta bileklikler D Diamond’ın seçkin koleksiyonunda!