Renkli Taş Pırlanta Bileklikler

En Sevilen Renkli Taş Pırlanta Bileklikler

Tüm Pırlanta Bileklikler Tasarım Pırlanta Bileklikler Su Yolu Bileklikler Renkli Taş Pırlanta Bileklikler Safir Pırlanta Bileklikler Yakut Pırlanta Bileklikler Zümrüt Pırlanta Bileklikler
Filtrele

D Diamond Renkli Taş Pırlanta Bileklikler

D Diamond renkli doğal taş bileklik, doğanın benzersizliğini üzerinde taşıyor. Stiline önem veren kadınlara sunulan bu tarz bileklikler, gündelik hayatın ve özel günlerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Yalnızca renkli taşlarla hareketlilik kazanmakla birlikte yer yer pırlantanın eşlik ettiği bileklik modelleri de kadınların beğenisine sunuluyor. 

Taşlı pırlanta bileklik koleksiyonunda sunulan bu çok özel tasarımlar, özellikle sade ve şık elbise ile takımları zarif bir şekilde tamamlıyor. Bunun yanı sıra çok daha gösterişli kıyafetlerin üzerinde de su yolu bileklikler de tercih edilebildikleri için kullanım alanları oldukça geniştir.

Zümrüt, yakut, safir…Renkli taş pırlanta bileklikler, çok özel ve değerli taşlarla hareketlilik kazanan ve doğanın enerjisini tasarımlara nakşeden mücevherlerdir. Bu nedenle taşlı bileklik, kadınların beğenisine sunularak mücevher dünyasında kendisine özel bir yer edinir. Sıra dışı dokunuşlarla son halini alan ve D Diamond ayrıcalığıyla sizlere sunulan renkli taşlı bileklik modelleri arasından arzu ettiklerinize kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. D Diamond, eşsiz tasarımların yer aldığı koleksiyonu ile sizlere özel bir görünüm vadediyor.

Renkli Taş Pırlanta Bileklik Modelleri

Renkli taşlı pırlanta bileklik, D Diamond tarafından sizler için özel olarak tasarlandı. Özgün şekilde tasarlanan mücevherler, geniş bir mücevher koleksiyonunu oluşturmuştur. Bu nedenle her zevke hitap etme konusunda son derece başarılı. Pırlanta ve safir ile muhteşem bir uyum yakalayan pırlanta safir bileklik, doğanın eşsizliğini üzerinde hissetmek isteyen kadınlara yenilikçi bir görünüm vadediyor.

Zümrüt ile pırlantanın harmanlandığı pırlanta zümrüt bileklik, yakutun ışıltısı ile dinamizm elde eden pırlanta yakut bileklik ve daha fazlası; D Diamond koleksiyonunda yerini almış durumda. Renkli taşlı bileklik modellerinden arzu ettiklerinizi alarak kombinlerinizi özel dokunuşlarla tamamlayabilirsiniz.

Renkli Taş Pırlanta Bileklik Fiyatları

Kullanılan pırlantanın özelliklerine göre fiyatları değişiklik gösteren renkli taş pırlanta bileklikler, D Diamond ayrıcalığıyla çok özel fiyatlarla sizlere sunuluyor. Göz alıcı bir görünüm vadeden tasarımları inceleyebilir, en özel renkli taş pırlanta bileklik tasarımları arasından istediklerinize zahmetsiz bir şekilde ve güvenilir ödeme yöntemleriyle sahip olabilirsiniz.