Elmas Pırlanta Küpeler

En Sevilen Elmas Pırlanta Küpeler

Tüm Elmaslar Elmas Pırlanta Yüzükler Elmas Pırlanta Kolyeler Elmas Pırlanta Küpeler Elmas Pırlanta Bileklikler
Filtrele

D Diamond Elmas Küpeler

Elmasın çıktığı yolculukta, özel ve estetik duraklardan biri elmas küpelerdir. Elmas küpeler çiçek motifleri ve geometrik desenler ile hareketlilik kazanır. Geçmişin ihtişamını günümüze taşıyan elmas taşlı küpeler, her tarza hitap edebilecek tasarımları bünyesinde barındırır. Yalnızca elmas ile tasarlanan küpelerin yanı sıra safir, yakut gibi değerli taşlarla harmanlanan küpeler de mücevher dünyasında kendisine yer buluyor.

Tasarımların alt zemininde bulunan elmas, farklı karat oranlarına sahiptir. Bu sayede farklı ağırlıkta ve tasarımda pek çok elmas küpe modeli, koleksiyon içinde yer alıyor. Sizler de nostaljik dokunuşlarla tasarlanan elmas küpelerden istediklerinize sahip olabilir, tarzınıza ışıltı katabilirsiniz.

Oval elmas küpe, ve sallantılı elmas küpe olmak üzere farklı şekillerde tasarlanan birçok özel parça ile birlikte kullanılabiliyor. Nostaljik bir görünüm arzulayan kadınlar tarafından, çoğunlukla vintage kıyafetler ile dinamizm kazanan kombinler üzerinde tercih ediliyor. Bunun yanı sıra iş hayatında kadınlar, klasik tarzıyla elmas küpelere yer verebiliyor.

Elmas Küpe Modelleri

D Diamond farkıyla sunulan elmas küpe, geleneksel ve modern modelleriyle eşsiz bir koleksiyona hayat veriyor. Çiçek desenli tasarımlar, yaz aylarında eşsiz kombinlerle bir arada kullanılabiliyor. Minimalize edilmiş elmaslarla tasarlanan küpeler, koleksiyonda yer alan elmas yakut küpeler kadar etkileyici..

Koleksiyonumuzda, dünyanın en nadide taşlarından olan elmas ile parlayacak harika tasarımlar yer alıyor. Sevdiklerinize sunacağınız veya kendinize alacağınız bu hediyeyi nesilde nesle yadigâr olarak aktarabilirsiniz. Aşkın ve sonsuz sevginin ifadesi olan D Diamond elmas küpeler, her kadının değerli mücevher kutusunda olması gereken parçalardan biridir. Zanaatkarlar tarafından ustalıkla, harika tasarımlarla ortaya çıkarılan küpeler, kadınlar için harika görünümler oluşturmaktadır.

Elmas ve yakut ile incelikli dokunuşlarla tasarlanan yakut küpeleri, özel hissetmek için tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra oval tasarım ve farklı karat oranlarına sahip elmaslarla hareketlilik kazanan küpeleri, hayatın her alanında şık bir görünüm için elmas yüzükler ile birlikte kullanabilirsiniz.

Elmas Küpe Fiyatları

0.10 karat, 0,25 karat ve karat değerlerine göre farklı fiyat aralığında bulunan tasarımlar büyük indirim ve taksit imkanları ile satışa sunuluyor. Elmas ile hareketlilik kazanan küpeleriyle D Diamond, sizlere bir tasarımdan çok daha fazlasını vadediyor. Kadınların özgün ve eşsiz kombinler oluşturmasına katkıda bulunuyor. 

Elmas zümrüt küpe, elmas safir küpe ve daha pek çok tasarım; sıra dışı tasarımları ile ışıltı kazanmış durumda. Kombinlerinize hareket, canlılık ve yenilik katmak için tarzınızla bütünleşen elmas küpelerden arzu ettiklerinizi satın alabilirsiniz. D Diamond ayrıcalığıyla ve çok özel fiyatlarla satışa sunulan küpeleri hemen satın alın!