Safir Pırlanta Yüzükler

En Sevilen Safir Pırlanta Yüzükler

Tüm Pırlanta Yüzükler Tektaş Pırlanta Yüzükler Beştaş Pırlanta Yüzükler Tasarım Pırlanta Yüzükler Renkli Taş Pırlanta Yüzükler Yarımtur Pırlanta Yüzükler Tamtur Pırlanta Yüzükler Safir Pırlanta Yüzükler Yakut Pırlanta Yüzükler Zümrüt Pırlanta Yüzükler

D Diamond Safir Yüzükler

Safir yüzük, tabiatın en muhteşem taşlarından olan safirin kusursuz anlamına ev sahipliği yapar. Büyüleyici ışıltısıyla göz kamaştıran safir taşlı yüzük modelleri, mücevher dünyasının uzman ve yenilikçi markası D Diamond dokunuşlarıyla aşkınıza uzanıyor. D Diamond ayrıcalıklarıyla hazırlanan safir yüzük çeşitleri, her zevke hitap eden benzersiz tasarımlarla büyülüyor. D Diamond dokunuşlarını hissedebileceğiniz seçkin koleksiyon, safir taşının tarih boyunca sahip olduğu bilgelik anlamından ilham alınarak tasarlandı.

D Diamond ayrıcalıklarıyla mavi safir yüzük modelleri, D Diamond’ın nesilden nesile aktarılan mücevher geleneğinden de izler taşıyor. Her biri birbirinden kusursuz D Diamond mavi safir taşlı yüzük koleksiyonu, aşkınıza çok yakışacak. D Diamond safir yüzükler, safirin tarih boyunca süregelen benzersiz anlamını ışıltıyla yansıtıyor. Seçkin koleksiyonda pırlanta ve safirin benzersiz birlikteliğinin ürünü muhteşem tasarımlar yer alıyor. Pırlanta safir yüzük modelleri, tüm detaylarıyla kusursuzluğu yansıtıyor.

Ayrıca safir pırlanta yüzük koleksiyonu, özel günlerde sevdiklerinizi mutlu etmek için tercih edebileceğiniz en anlamlı ve ışıltılı armağanlardan. Üstelik D Diamond, ayrıcalıklarıyla bütçeniz için en uygun safir pırlantaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Koleksiyonda farklı karat özelliklerine sahip olan birçok farklı alternatif bulunuyor. 0.33, 0.36, 0.44, 0.63 ve 1.00 karat başta olmak üzere bütçenize en uygun safir yüzük modelini tercih edebilirsiniz. Karat özellikleri, safir yüzük fiyatları üzerinde en temel belirleyici faktörlerdendir.

Safir Yüzük Modelleri

Safir yüzük modelleri, D Diamond dokunuşlarını özel olarak hissedebileceğiniz seçkin tasarımlardan oluşuyor. D Diamond ayrıcalığıyla tasarlanan her model, aynı zamanda safir taşının büyüleyici anlamını da ışıltıyla yansıtıyor.

Safir yüzük anlamı, her ne kadar bilgelik ve zarafete işaret ediyor olsa da safir, antik dönemden günümüze dek güzelliği sembolü olarak kullanılmış. “Güzel” anlamına gelen safir, masmavi dokusuyla tabiatın benzersiz ışıltısını safir yüzük modelleri ile parmaklarına taşıyor.

Safir Yüzük Fiyatları

Safir yüzük fiyatları, karat özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Buna karşın mücevher dünyasının uzman markası D Diamond, doğrudan üretim ağından temin ettiği değerli taşlarla her bütçeye hitap eden eşsiz tasarımlara koleksiyonunda yer veriyor. Ayrıca yakut pırlanta yüzük koleksiyonu da D Diamond dokunuşlarıyla değerli taşların büyüleyici ışıltısını tarzınıza taşıyor.

Tüm detaylarıyla göz kamaştıran, tüm detaylarıyla büyüleyici birbirinden kusursuz safir yüzük modelleri D Diamond’ın seçkin koleksiyonunda. Safir taşının büyüleyici anlamından ilham alınarak tasarlanan koleksiyonun her bir üyesi, D Diamond dokunuşlarıyla aşkınıza çok yakışacak!