Hızlı Gönderiler

Özel anlar için seçtiğiniz pırlantalar HIZLI KARGO ile hemen kapınızda
Filtrele

Birbirinden Özel Pırlanta Mücevherlerde Hızlı Gönderi Fırsatı

Mücevher dünyasının uzman ve yenilikçi markası D Diamond, hızlı kargo avantajı ile sevdiklerinizin ruhuna en hızlı şekilde dokunmanızı sağlayacak. Özel günleri unutulmaz kılmak istiyor ve hediyelik eşya konusunda karar veremiyor musunuz? D Diamond’ın sunduğu aynı gün kargo özelliğinden faydalanarak özel günleri pırlanta ışıltısıyla buluşturabilirsiniz.

D Diamond mücevher geleneğinin ürünü muhteşem pırlanta mücevherler, sizin adınıza özel paketleme ile sevdiklerinize iletilir. Özel mücevher kutusunda, ürün sertifikası ve fatura ile birlikte hazırlanan siparişiniz, pırlantanın kusursuz parıltısı eşliğinde en hızlı şekilde sevdiklerinize teslim edilir. Üstelik hızlı kargo avantajlarıyla sevdiklerinizle buluşturduğunuz tüm pırlantalar, D Diamond güvencesi altındadır.

Peki D Diamond ayrıcalıklarını yakından keşfedebileceğiniz hızlı gönderi kategorisinde hangi muhteşem pırlanta mücevherler bulunuyor? Sonsuz aşkların en eşsiz simgesi pırlanta tektaş yüzükler, topaz ışıltısını yenilikçi tasarımlarla buluşturan pırlanta topaz yüzük modelleri, kolye modelleri, bileklikler ve daha fazlası hızlı gönderi kategorisinde yer alan muhteşem mücevherlerden sadece bazıları.

Hızlı teslimat ve daha birçok avantajdan yararlanabileceğiniz D Diamond özel koleksiyonunda pırlanta ışıltısı kadar altının muhteşem zarafetine ev sahipliği yapan mücevherler de bulunuyor. Bebek, anne-çocuk, damla ya da kalp konseptleri ve D Diamond mücevher geleneği ile tasarlanmış seçkin altın mücevherlerini de sevdiklerinizle en hızlı şekilde buluşturabilirsiniz.  

D Diamond aynı gün kargo avantajları, gün içerisinde 13:00’dan önce oluşturduğunuz siparişlerde geçerlidir. 13:00 sonrası verdiğiniz siparişler, bir sonraki gün iletilmek üzere işleme alınır. Özel günlerde sevdiklerinize verdiğiniz değeri en hızlı şekilde ve pırlanta zarafetiyle gösterebileceğiniz birbirinden seçkin mücevherler, aşkınıza çok yakışacak!