Tesbihler

Tüm Aksesuarlar Çelik Tesbihler
Filtrele

D Diamond Tesbihler

Belli sayıda boncuktan meydana gelen tesbihler, geçmişten günümüze Türk kültüründe önemli bir yer edinen aksesuarlardan bir tanesidir. Dua ve meditasyona yardımcı olan tesbihler, günümüzde kombinlerin eşsiz parçaları arasında değerlendirilir. Son derece özel taşlar kullanılarak tasarlanan tesbihler, zengin ve geniş bir model çeşitliliğine sahiptir. Modern ve incelikli dokunuşlarla tesbih tasarımlarında bulunan D Diamond, arzu ettiğiniz tesbih modelleri arasından tercihte bulunmanızı sağlıyor. Şık, zarif ve estetik detaylarıyla D Diamond tesbihlerini hayatın her alanında kullanmanın keyfini yaşayın.

Tesbih Modelleri

Gümüş ve çok özel taşlar kullanılarak tasarlanan D Diamond tesbihleri gerek tasarımları gerekse fonksiyonel kullanımlarıyla dikkatleri üzerine çeker. Farklı zevk ve tarzlara hitap edebilen tasarımlara ev sahipliği yapan D Diamond Tesbih Koleksiyonu içinde yer alan tasarımların her biri, D Diamond çelik koleksiyonu gibi modern ve incelikli bir görünüm elde eder.

Mavi kaplan gözü kullanılarak tasarlanan tesbihler, çok özel ve derin anlamlara sahiptir. Engellerle karşılaşıldığında, kullanıcısına bu engelleri aşma gücü veren mavi kaplan gözü, aynı zamanda bolluk ve bereket ile ilişkilendirilir.

Tesbih taşı olarak fasetli onix kullanılan tesbih modelleri ise son derece yenilikçi ve eşsiz detaylarıyla dikkatleri üzerine çeker. Oldukça sade tasarımıyla gün içinde keyifli bir kullanım sunan bu tür tesbih modellerinde yer alan onix taşı, doğrudan şans ile ilişkilendirilir. Ayrıca kişiye özgüven sunduğu da bilinir. Onix tesbih ve mavi kaplan gözü tesbih modelleriyle D Diamond, zengin bir koleksiyonu sizlerle buluşturmaya devam ediyor.

Tesbih Fiyatları

Türk kültürünün en özel öğelerinden biri olan ve geçmişten günümüze kullanılmaya devam eden tesbihler, farklı tasarımlarıyla ön plana çıkar. Bu tür tasarımlarda kullanılan taşların her biri, çok özel anlamları ile yenilikçi bir kullanım sunar.

Geniş bir tesbih koleksiyonu ile ön plana çıkan D Diamond, arzu ettiğiniz tasarımlara güvenli ödeme yöntemleriyle ulaşmanızı sağlıyor. D Diamond tesbih fiyatları, tasarımların özellikleri ve tasarımda kullanılan malzemelere göre değişiklik gösterse de D Diamond, farklı bütçelere hitap edebilen modelleri kullanıcılarla buluşturuyor. Siz de D Diamond ayrıcalığıyla tasarlanan tesbihleri gündelik hayat içinde kullanabilirsiniz.