Pırlantalı Altın Kolyeler

En Sevilen Pırlantalı Altın Kolyeler

Tüm Pırlanta Kolyeler Tasarım Pırlanta Kolyeler Pırlanta Harf Kolyeler Pırlantalı Altın Kolyeler Tektaş Pırlanta Kolyeler Renkli Taş Pırlanta Kolyeler Safir Pırlanta Kolyeler Yakut Pırlanta Kolyeler Zümrüt Pırlanta Kolyeler Gerdanlıklar
Filtrele

D Diamond Altın Kolyeler

Altın kolyeler, kadınların zarafet ve güzelliklerini tamamlayan çok özel tasarımlardır. D Diamond dokunuşuyla tasarlanan, özel koleksiyonun nadir mücevherleri arasında yer alan altın kolyeler; bir tasarımdan çok daha fazlasını ifade eder. Altının ihtişamıyla büyülü bir görünüm elde eden altın kolye modelleri, sonsuz sevginin temsili olmasının yanı sıra asalet ve zarafetin de estetik bir ifadesidir. Bu nedenledir ki altın kolyeler, kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alır. Kıyafetlerin estetik ve zarif yönlerini vurgulayarak kadınların kendilerini benzersiz hissetmelerini sağlar. D Diamond dokunuşuyla son halini alan, en güzel anların merkezinde yer alan ihtişamlı, sade ve zarif altın kolyelerin canlılık kattığı benzersiz koleksiyon ile tanışın!

D Diamond altın kolye, özel anlarda oluşturulan kombinler ile gündelik kombinlerin en estetik tamamlayıcıları arasında yer alır. Kendine özgü parlaklığı ile altın, yüzyıllardır mücevher dünyasının en önemli ve değerli taşları arasında yer alır. Altın, doğanın ihtişamını yansıtır ve tasarımların çok özel anlamlarla harmanlanmasını sağlar.

Kolyelerin yenilikçi bir şekilde tasarlanmasına eşsiz bir katkıda bulunan altın, birçok estetik ve zarif modelin ortaya çıkmasını sağlar. Bu nedenledir ki altın kolye çeşitleri son derece fazladır. Şık detaylarıyla kadınları büyüleyen kolyeler, pırlanta yüzük, pırlanta kolye ile birlikte kullanılabilir. Bu kullanım, kombinin çok daha dinamik bir görünüm elde etmesini sağlar. Ayrıca kombinlerin zarif ve estetik yönlerini vurgulayarak kadınların tam da istedikleri görünüme ulaşmalarına katkıda bulunur.

Altın Kolye Modelleri

Altın kolye kadın için zarafetin sembolüdür. Bu nedenle altın kullanılarak tasarlanan ve ışıltılı görünümüyle dikkatleri üzerine çeken bu tür kolyeler, her zevke ve tarza hitap edebilecek şekilde tasarlanır. D Diamond tarafından tasarlanan altın kolyelerin her biri, oldukça zengin bir koleksiyonun en nadide üyeleridir.

Pırlanta ile altının muhteşem uyumunu yansıtan pırlantalı altın kolye, sıra dışı figürlerin hareketlilik kattığı tasarımlar, sade detaylarıyla özel günlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan modeller; koleksiyonun ön plana çıkan tasarımları arasında yer alır. Altının zarafet kattığı tasarımlar, özel günlerde benzersiz bir hediye olarak değerlendirilebilir. Özel anlamı, zarif görünümü ve yenilikçi detaylarıyla mücevher dünyasında kendisine benzersiz bir yer edinen altın kolyeleri, en sevdiklerinize sunmanın mutluluğunu yaşayın!

Altın Kolye Fiyatları

Kadınların en sevdiği aksesuarlar arasında yer alan altın kolyelerde fiyatlandırma, altının ayarı ve işçilik başta olmak üzere pek çok hususa göre belirlenir. Genellikle altın kolyeler 14, 18 ve 22 ayar altından üretilir. Ayarın yüksek olması altının da daha saf olması anlamına gelir. Bunun yanı sıra bazı özel tasarımlar, çok daha fazla işçiliği zorunlu kılar. Bu durum ise altın kolye fiyatları açısından önemli bir kriterdir.

En Çok Satılan Altın Kolyeler Nelerdir?

En çok satılan altın kolyeler arasında pırlantalı altın kolyeler, sıra dışı figürle dinamizm kazanan kolye tasarımları, altın suyolu kolyeler çok özel bir yer edinir. Pırlanta ve altının bir arada kullanıldığı altın kolyelerde ışıltı son derece fazladır. Bu nedenle genellikle özel günlerde bu tür kolyeler tercih edilir. Bunun yanı sıra sonsuz aşk, bağlılık gibi duyguları ifade etme konusunda son derece başarılı olan pırlantalı altın suyolu kolyeler, gündelik kombinlerin en özel tamamlayıcılarındandır. Yenilikçi ve zarif bir görünüm için çoklu kolye stili, kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilir. Özel tasarım altın kolye modelleri ile çok daha sade tasarımlar bir arada kullanılabilir. Birbirinden özgün tasarımlar, her kombinle bütünleşen altın kolyeler ile şıklığınıza şıklık katabilir, göz alıcı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Altın Kolye Nasıl Anlaşılır?

Altın kolyelerin üzerinde, altının seri numarası veya ayarını gösteren bir damga bulunur. Bu damganın bulunmaması, altının sahte olduğunu ifade eder. Altının sahte olup olmadığını anlamak için geleneksel yöntemler de bulunsa da altın kolyenin güvenilir yerden alınması, bu tür sorunların önlenmesini sağlayacaktır. Altın kolye zincir ve daha pek çok farklı tasarımıyla D Diamond, mücevher dünyasında güvenilir alışverişin adresidir.

Altın Kolye Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Altın kolyeleri satın alırken dikkat edilmesi gereken hususlardan en önemlisi; altının gerçek olup olmadığının belirlenmesidir. Bunun yanı sıra altının ayarı, kolyenin tasarımı, altın ayarı ile mücevher fiyatının dengeli olup olmaması; dikkat edilebilecek hususlar arasında kendisine yer bulur. Altın kolye sevgiliye, eşe, arkadaşa alınabilecek benzersiz bir hediyedir. Özel günlerde yenilikçi bir hediye seçeneği olduğundan, özellikle hediye olarak değerlendirildiğinde altın kolyelerin çok daha özenli bir şekilde satın alınması gerekir. D Diamond, en estetik ve zarif, aynı zamanda kaliteli altın kolyeleri sizlerle buluşturuyor. D Diamond koleksiyonunda yer alan tasarımların her biri, çok özel bir işçiliğin ürünüdür. Parlaklığı ile ön plana çıkan altın kolyelerinizi D Diamond uzman desteği ile parlatabilirsiniz. Bunun yanı sıra D Diamond eşsiz kolye tasarımını kullanırken kolyenin düğümlendiğini fark ederseniz, bebe yağını ılık bir su içine damlatabilir, kolyenizi su içerisine koyarak düğümün açılmasını sağlayabilirsiniz.

Altın Kolyeler Kaç Ayardır?

Altın kolye ayarları değişkenlik göstermekle birlikte genellikle 14, 18 ve 22 ayar olacak şekilde tasarlanır. Altın kolye 14 ayar modelleri, yenilikçi ve zarif tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeker. Bunun yanı sıra altın kolye 22 ayar seçenekleri de mevcuttur. Altının ayarı arttıkça saflık derecesi de artar. Bir altın eğer 22 ayarsa saflık derecesi %91,6’dır. Birbirinden özel, yenilikçi ve zarif altın kolye tasarımlarıyla farklı tarz ve zevklere hitap edebilen D Diamond, her kadının hayallerini süsleyen modelleri satın almasını sağlıyor. Sizler de eşsiz tasarımlar arasından tercihte bulunabilir, D Diamond avantajlarından yararlanabilirsiniz.