Zümrüt Pırlanta Bileklikler

En Sevilen Zümrüt Pırlanta Bileklikler

Tüm Pırlanta Bileklikler Tasarım Pırlanta Bileklikler Su Yolu Bileklikler Renkli Taş Pırlanta Bileklikler Safir Pırlanta Bileklikler Yakut Pırlanta Bileklikler Zümrüt Pırlanta Bileklikler
Filtrele

D Diamond Zümrüt Bileklikler

Zümrüt bileklikler, incelikli ve zarif tasarımlarıyla her dönem ilgileri üzerine çekmeyi başarmıştır. Mücevher dünyasında eşsiz yeşili ve muhteşem görünümü ile dikkatleri üzerine çeken zümrüt, bilekliklerin zarafetini ön plana çıkaran değerli bir taştır. Mücevher tutkunlarını büyüleyen tasarımların ortaya çıkmasını sağlayan zümrüt, kendinizi her ortamda çok özel hissetmenize de katkıda bulunacaktır. D Diamond ayrıcalığıyla tasarlanan zümrüt bileklik modellerini inceleyebilir, tarzınızla son derece uyumlu tasarımlar arasından tercihte bulunabilirsiniz. D Diamond, benzersiz tasarımlarıyla her zaman benzersiz kombinlere ulaşmanızı sağlıyor.

Zümrütün merkezde yer aldığı zümrüt taşı bileklik tasarımları, geçmişten günümüze mücevher dünyasında kendisine özel bir yer edinmeyi başarmıştır. Doğanın benzersizliğini yansıtan, aynı zamanda kullanıcısına enerji katan zümrüt, Kraliyet Ailesi’nin hayran olduğu çok özel bir taştır. Canlı rengi, zarif kesimi ve göz alıcı görünümüyle bileklik tasarımlarında tercih edilen zümrütün eşsiz gücünden yararlanarak kombinlerinize yenilik katabilirsiniz.

Zümrüt Bileklik Modelleri

Son derece titiz bir şekilde tasarlanan, aynı zamanda zarif ve estetik detaylarıyla dikkatleri üzerine çeken zümrüt doğal taş bileklik, birbirinden özel modellere ev sahipliği yapar. Her tarza hitap edebilen tasarımlar, D Diamond Zümrüt Bileklikler koleksiyonunda yer alır.

Pırlanta zümrüt bileklik modelleri arasında sade ve yenilikçi tasarımlar, çok daha ihtişamlı bileklikler bulunur. Tarzınıza hitap eden tasarımları kullanarak kıyafetlerinizin her ortamda ilgilerin odağı haline gelmesini sağlayabilirsiniz. Parıltısı ve incelikli görünümüyle bir tasarımdan çok daha fazlasını ifade eden zümrüt pırlanta bileklik modelleri, kendinizi çok özel hissetmenize katkıda bulunuyor.

Zümrüt Bileklik Fiyatları

Kombinlerinizin estetik yanına vurgu yapan zümrüt yeşili bileklik, her daim canlı ve zarif bir kombin oluşturmanızı sağlıyor. Yenilenme, umut, sonsuz aşkı da simgeleyen zümrüt bilekliklerin her biri; sahip olduğu ışıltı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. 

D Diamond ayrıcalığıyla tasarlanan zümrüt bilekliklerin her biri tasarım özellikleri, karat oranları başta olmak üzere çeşitli unsurlara göre farklı şekilde fiyatlandırılabilir. Eşsiz tasarımları inceleyebilir, istediğiniz tasarıma D Diamond ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda yakut bileklik modelleri arasından da tercihte bulunabilir, tarzınıza modern ve incelikli bir dokunuşta bulunmanın keyfini yaşayabilirsiniz.