Tasarım Pırlanta Kolyeler

En Sevilen Tasarım Pırlanta Kolyeler

Tüm Pırlanta Kolyeler Tasarım Pırlanta Kolyeler Pırlanta Harf Kolyeler Pırlantalı Altın Kolyeler Tektaş Pırlanta Kolyeler Renkli Taş Pırlanta Kolyeler Safir Pırlanta Kolyeler Yakut Pırlanta Kolyeler Zümrüt Pırlanta Kolyeler Gerdanlıklar
Filtrele

D Diamond Tasarım Pırlanta Kolyeler

Tasarım pırlanta kolyeler, sıra dışı tasarımlarıyla ön plana çıkan ve mücevher dünyasında kendisine özel bir yer edinmeyi başaran mücevherlerdendir. Kusursuz mücevher işçiliğinin benzersiz örnekleri arasında yer alan tasarım pırlanta kolyeler, fark yaratan tasarımlarıyla hayatın her alanında kullanılabilir.

Çiçek figürüyle dinamizm elde etmiş olan pırlanta kolye, sevginin en özel simgesi olan kalp kolye başta olmak üzere yenilikçi tasarımlar arasından arzu ettiklerinizi; D Diamond ayrıcalığıyla çok özel fiyatlarla alabilir, kombinlerinize estetik bir dokunuşta bulunabilirsiniz.

Her zevke uygun bir şekilde tasarlanan, estetik ve şık detaylarıyla ön plana çıkan pırlanta kolyeleri, salaş kombinlerinizi estetik dokunuşlarla tamamlamak için kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra davetlerde ya da özel akşam yemeklerinde pırlanta tektaş kolyeleri kullanarak kombinlerinize dinamizm katabilirsiniz. D Diamond imzasını taşıyan pırlanta tasarım kolyeler, kendinizi her an çok özel hissetmenizi sağlayacak.

Tasarım Pırlanta Kolye Modelleri

Özgün ve yaratıcı dokunuşlarla tasarlanan ve estetik kaygılara cevap verebilen pırlanta kolyeler, tarz sahibi kadınlara özel olarak sunulan mücevherler arasında yer alıyor. D Diamond’ın özel koleksiyonu içinde yer alan 0.10, 0.20 ve 0.50 karat  pırlanta tasarım kolye modelleri, klasikten moderne uzanan bir tarza sahiptir. Asalet, ihtişam ve şıklığı bir arada sunmakta olan tasarım pırlanta kolye, geniş model seçeneğiyle her tarza hitap ediyor.

Koleksiyonun en özel mücevherleri arasında bulunan pırlanta altın erkek çocuğu kolye, erkek çocuk figürüyle ön plana çıkıyor. Bunun yanı sıra pırlanta altın melek kolye, pırlantanın ihtişamını üzerinde taşıyor. Yaprak deseniyle hareketlilik kazanan pırlanta altın yaprak kolye; kombinlerinizi modern bir şekilde tamamlamanızı sağlıyor.

Tasarım Pırlanta Kolye Fiyatları

Muhteşem tasarım pırlanta kolyelerimiz ve koleksiyonumuz, mücevher tasarımlarının karakteristik özelliği olan zarif güzelliği ve kaliteyi sergileyen çeşitli zarif stiller ile bu sayfada yer alıyor. Birçok şekil ve sembol şeklinde olan tasarım kolyelerimiz, ışıldayan pırlanta ile dikkatleri üstüne çekiyor. Bu göz kamaştırıcı koleksiyonun içerisindeki tasarım pırlanta kolyeler, seni seviyorum demenin göz kamaştırıcı yoludur. Koleksiyonumuzda yer alan göz çarpıcı tasarımlar ile o kişinin özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Kişinin herhangi bir kıyafet ile şık bir görünüm kazanmasını sağlar. Klasik ve zarif parçalar içeren çok iddialı koleksiyonumuz, eşsiz tasarımları size sunuyor. Çarpıcı ve unutulmaz bir kolye için tasarım pırlanta kolyeleri tercih edebilirsiniz.

İncelikli bir şekilde tasarlanan ve eşsiz detaylarıyla kadınların dikkatini çeken özel tasarım pırlanta kolyelerin her biri, D Diamond tarafından uygun fiyatlarla sizlere sunuluyor. Melek, yaprak, bebek ayak izi, nazar olmak üzere sıra dışı figürlerin yer aldığı kolyeleri; özel günlerinizde modern bir görünüm elde etmek ya da şıklığınıza şıklık katmak için satın alabilirsiniz.