Gümüş Pırlanta Kolyeler

Tüm Gümüşler Gümüş Pırlanta Yüzükler Gümüş Pırlanta Kolyeler Gümüş Pırlanta Küpeler Gümüş Pırlanta Bileklikler
Filtrele

D Diamond Gümüş Pırlanta Kolyeler

Zarif ve şık kombinlerin estetik tamamlayıcıları arasında yer alan gümüş pırlanta kolye tasarımları, ışıltısı ve eşsiz görünümüyle mücevher dünyasında kendisine çok özel bir yer edinir. Pırlanta ve gümüşün bir arada yer aldığı, ahengi ile görenleri büyülemeyi başaran tasarımlar, kombinlere bütünlüklü bir görünüm katar. Ayrıca kombinlerin her ortamda ışıldamasını sağlar. D Diamond ayrıcalığıyla tasarlanan ve estetik detayları ile hayatın her alanında kullanılabilen pırlanta kolye modellerini keşfedebilirsiniz!

Gümüş Pırlanta Kolye Modelleri

Pırlanta kolyeler zaten her ortamda ve stille dikkat çeken, kusursuzluğu ile gönülleri fetheden bir aksesuar. Şimdi bu mükemmel tasarımlar gümüş pırlanta kolye olarak karşınıza çıkıyor. Kadınların en sevdiği mücevherler arasında yer alan gümüş kolyeler, pırlantanın ışıltısını yansıtıyor. Pırlanta gümüş kolye, farklı tasarımların yer aldığı koleksiyonun benzersiz bir parçasıdır.

Her tarza hitap edebilen tasarımlara ev sahipliği yapan D Diamond, arzu edilen modellere ulaşılmasını sağlar. Merkezde pırlantanın yer aldığı, çevresinde minimalize edilmiş taşların bulunduğu tasarımlardan tektaş kolye tasarımlarına kadar pek çok modele D Diamond koleksiyonu üzerinden ulaşabilirsiniz. Sevgilinize yada eşinize hediye olarak verebileceğiniz pırlantalı gümüş kolye tasarımları, yenilikçi bir görünümün anahtarıdır.

Gümüş Pırlanta Kolye Fiyatları

Gümüş bileklikler, yüzükler ve küpelerle bir arada kullanılabilen benzersiz tasarımlı kolyeler; bütünlüklü bir görünüm arzulayan kadınlar için son derece idealdir. D Diamond dokunuşuyla tasarlanan ve yenilikçi görünümüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran D Diamond gümüş kolyelerine farklı fiyat seçenekleri üzerinden sahip olabilirsiniz. Fakat pırlanta gümüş kolye fiyatları tasarım ve kullanılan gümüş ile pırlantanın karat oranına göre değişiklik gösterebilir. Kendinize ya da sevdiklerinize hediye olarak sunabileceğiniz gümüş pırlanta kolyeler, kombinlerinize şık ve zarif bir dokunuşta bulunacaktır.