Gümüş Pırlanta Yüzükler

Tüm Gümüşler Gümüş Pırlanta Yüzükler Gümüş Pırlanta Kolyeler Gümüş Pırlanta Küpeler Gümüş Pırlanta Bileklikler
Filtrele

D Diamond Gümüş Pırlanta Yüzükler

Eşsiz tasarımlarıyla zarafet ve şıklığı bir araya getiren gümüş pırlanta yüzük, bir tasarımdan çok daha fazlasını ifade eder. Çünkü gümüş ve pırlanta, yüzük tasarımlarına ışıltı ve parlaklık kazandırır. Kıyafetlerin tamamlayıcıları olarak kullanılan pırlanta yüzük modelleri, anlamı ve kombinlere kattığı değer ile mücevher dünyasının gözde mücevherleri arasında yer alır. Siz de D Diamond ayrıcalığını taşıyan gümüş pırlanta yüzükleri, zarafet ve şıklığın estetik ifadesi olarak kullanabilirsiniz.

Gümüş Pırlanta Yüzük Modelleri

Gümüş ve pırlantanın ışıltısı ile harmanlanan gümüş pırlanta yüzükler, D Diamond özel koleksiyonunda sizlerle buluşuyor. Her ortamda kullanılabilen eşsiz tasarımlar, farklı karat oranlarına sahiptir. 0.02 karatlık yüzük modelleri bulunabildiği gibi 0.09 karatlık tasarımlar da mevcuttur. Zarif ve şık tasarımlara sahip pırlantalar arasında aynı zamanda özel gün hediyeleri de bulabilirsiniz. Sevdiklerinize verebileceğiniz gümüş yüzükler hem sade hem de klasik modelleri bir arada bulunduruyor.

Tektaş yüzüklerin zarafet ve sadeliğinden hoşlanan kadınlar için gümüş tektaş yüzük modelleri bulunur. Merkezde yer alan tek bir pırlantanın ahenk kattığı gümüş tektaş pırlanta yüzük tasarımları, hayatın her alanında şık ve zarif bir görünümü destekler. Tektaş tasarımlarının yanı sıra çok daha sıra dışı yüzük tasarımları da mevcuttur. Tarzınızla son derece uyumlu bir şekilde kullanabileceğiniz tasarımları, yenilikçi bir görünüm için tercih edebilirsiniz.

Gümüş Pırlanta Yüzük Fiyatları

Gümüş pırlanta yüzük fiyatları; yüzüğün tasarımı, kaç karat pırlanta ve kaç ayar gümüş kullanıldığı, tasarımın inceliği başta olmak üzere birçok unsura göre değişiklik gösterebilir. D Diamond, gümüş pırlanta tasarımlarında farklı fiyat seçeneklerine sahiptir. Siz de arzu ettiğiniz tasarımları D Diamond ayrıcalığıyla satın alabilirsiniz.