Gümüşler

Filtrele

Gümüş Pırlanta Koleksiyonu

Gümüş pırlanta, zarafet ve şıklığın sembolü olan tasarımlarıyla kadınların estetik kombinlerine uyum sağlar. Gümüş pırlanta yüzük, yenilikçi tasarımlarıyla gümüş kolye, gümüş pırlanta bileklik olmak üzere ışıltılı tasarımlar ile yer alıyor. Her birini eşsiz koleksiyonu ile sizlere sunan D Diamond, kombinlerinize kattığı şıklık ve estetik ile zarafetinizi tamamlıyor.

Gümüş ve pırlantanın muhteşem uyumunu yansıtan D Diamond gümüş pırlanta modelleri, özel indirimlerle satışa sunuluyor. 

Gümüş pırlanta takılarınızı ilk günkü ışıltısında kullanmak için, tuz ve limon ya da sirke-karbonat karışımı ile parlatabilirsiniz.

Zarafetin Sembolü D Diamond Gümüş Pırlanta Koleksiyonu

Pırlanta gümüş takı modelleriyle D Diamond, tarzınıza ışıltılı bir dokunuşta bulunmanızı sağlıyor. Farklı tarzlara hitap edebilen tasarımların yer aldığı koleksiyondaki en nadide parçaları hayatın her alanında kullanabilirsiniz.

Merkezde pırlantanın yer aldığı ışıltılı yüzükler, incecik zinciri ile sadeliğin temsilcisi kolyeler, bileğinize estetik bir görünüm katan gümüş bileklikler; D Diamond ayrıcalığını üzerinde taşıyor. Farklı ağırlıktaki gümüşlerin kullanılmasıyla elde edilen benzersiz tasarımlar arasından zevkinize uygun olanını tercih edebilirsiniz. Gümüş pırlanta kolye, yüzük ve bileklik başta olmak üzere pek çok tasarıma D Diamond üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Göz alıcı görünümünüzü eşsiz takılarla destekleyebilirsiniz.✨