SETLER

187 set var.

D Diamond Pırlanta Setler

Her kadının hayallerini süsleyen pırlanta set, nişan ve düğün törenlerinin vazgeçilmez hediyeleri arasında yer alır. Muhteşem bir işçiliğin ürünü olan setlerde bulunan mücevherlerin her biri, çok özel ve unutulmaz bir hikâyeyi üzerinde taşır. Kadınların özel günlerde kusursuza yakın bir görünüm elde etmesini amaçlayan bu tür setler, aynı zamanda şıklığın da sembolüdür. Düğün setleri, damat ya da ailesi tarafından geline nişan veya düğün töreninde takılmasının yanında her gelinin kendi zevkine göre pırlanta seti tercih edip gelinliğini taçlandırması da mümkündür. Her pırlantanın özenli bir şekilde seçilmesiyle incelikli bir şekilde tasarlanan mücevherlerin yer aldığı pırlanta düğün seti ve daha fazlasına D Diamond Koleksiyonu’ndan ulaşabilirsiniz.

D Diamond Düğün ve Nişan Setleri

Nişan törenlerinde etkileyici bir gelin hediyesi olarak değerlendirilebilen nişan seti, göz alıcı tasarımlardan meydana gelir. Her set, birbirinden farklı hikayelerle hareketlilik kazanan mücevher modellerinin özgün şekilde bir araya getirilmesinden oluşur. Zamanın ötesinde bir güzellik sunan setler; çoğunlukla kolye, küpe ve yüzükten meydana gelerek eşsiz bir bütünlük elde eder.

Set içerisinde yer alan mücevher modelleri, setin genel tarzına uygun şekilde tasarlanır. Klasik ve sade set modellerinde bulunan küpe, kolye ve yüzüklerin de incelikli ve sade çizgilerle hareketlilik kazandığını söylemek mümkündür. Bu durum çok daha gösterişli set modelleri için de geçerlidir.

Gelin seti olarak değerlendirilebilen nişan setlerini oluşturan mücevher modelleri, tasarım bakımından farklılık gösterse de her biri benzer anlamlara ve duygulara sahiptir. Çok özel bir sevgi, aşk, sadakat, bağlılık gibi duygular; pırlanta takı seti modellerinin çok daha eşsiz bir anlam kazanmasını sağlar.

Düğün Seti ve Nişan Seti Modelleri

D Diamond düğün takı seti ve nişan setleri, yenilikçi bir koleksiyonun ayrıcalıklı mücevherleridir. Unutulmaz detaylarla hareketlilik kazanan nişan ve düğün pırlanta seti, birçok farklı alt kategoriden meydana gelir. Her bir kategoride yer alan pırlanta setler, pırlantanın göz alıcı güzelliği ile görenleri mest etmeyi başarır.

Baget set, pırlantanın ışığını muazzam bir şekilde yansıtan baget kesim ile tasarlanmıştır. Baget kesimin muhteşemliği, tasarımların doğal güzelliğini ortaya çıkarır. Bu set içerisinde baget pırlanta yüzük, kolye ve küpe yer alır.

D Diamond ayrıcalığını üzerinde taşıyan elmas set, gösterişli mücevherleri bir arada görmek isteyen kadınlara hitap eder. Elmasın ayrıcalıklı zarafeti ile harmanlanan kolye, yüzük ve küpenin bir arada olduğu elmas setler ; pırlantanın zarif dokunuşlarıyla beslenir. Elmas ve pırlantanın bir aradalığını yansıtan ve yaratıcılığın üst seviyesi olan setler ile kıyafetlerin ışıltılı yönleri her zaman estetik bir şekilde vurgulanır.

Pırlanta setler içerisinde yer alan renkli taşlı pırlanta set ; zümrüt, safir, blue topaz ve yakut başta olmak üzere değerli taşların rengarenk dokunuşlarıyla tasarlanmıştır. Her biri, değerli taşın yanı sıra pırlantanın ışıltısını da üzerinde taşır.

Yaratıcı ve özgün detaylarıyla tasarım set , nişan ve düğün törenlerinde hediye olarak sunulabilecek ihtişamlı modellerdir. Her detayında zarafet ve estetik bir arada yer alır. Zamansız tasarımlar arasında yer alan tasarım setlerin her biri, farklı stiller için ayrıcalıklı mücevherleri bütünlüklü bir şekilde sunar.

Düğün Seti Fiyatları

3’lü düğün seti, beyaz altın düğün setleri olmak üzere birçok yenilikçi seti bir arada sunan D Diamond; geniş bir fiyat skalasına sahiptir. Zarif, şık, özgün detayların bir arada bulunduğu set modelleri; nişan ve düğün törenlerinde ayrıcalıklı bir hediye olarak sunulabilir. Siz de zamansız tasarımları bir arada sunan D Diamond setler koleksiyonunu inceleyebilir, arzu ettiğiniz modellere güvenilir ödeme yöntemleri ve ayrıcalıklı bir şekilde sahip olabilirsiniz.