BAGET SETLER

33 set var.

D Diamond Baget Setler

D Diamond, zarafet ve estetiğin son derece şık bir şekilde sunulduğu baget setleri sizlerle buluşturuyor. Kadınların son derece beğenerek kullandıkları baget set modelleri, pırlantanın özel bir kesimi ile hareketlilik kazanır. Baget kesim, dikdörtgen yada kare şeklindedir. Düz hatlarıyla ön plana çıkar. Işığı yansıtarak parlaklık ve ışıltı seviyesinin artmasını sağlayan baget kesim, şıklığı ile göz dolduran setlerin ortaya çıkmasını sağlar. Siz de D Diamond baget set pırlanta koleksiyonunu inceleyebilir, lüks ve zarafeti bir arada sunan baget set takımı seçenekleri arasından tercihte bulunabilirsiniz.

Baget Set Modelleri

Baget düğün seti olarak da düşünülebilen modeller; genellikle yüzük, kolye ve küpeden meydana gelmekte olup her biri, son derece uyumlu bir tasarıma sahiptir. Sadelik ve sofistike bir görünümün yanı sıra ihtişamlı bir kombinin de vazgeçilmezleri arasında yer alır. Özel gün kombinlerinde, şık bir dokunuş için kullanılabilen modeller, aynı zamanda düğün törenlerinde gelinliğin çok daha zarif ve gösterişli bir görünüm kazanmasını sağlar.

Baget Set Fiyatları

Baget 3’lü set ve beyaz altın baget set olmak üzere zengin bir çeşitliliğe sahip olan koleksiyondaki tasarımların her biri, farklı fiyatlandırmaya sahip olabilir. Bu nedenle bütçenize hitap eden, şıklığı ile göz dolduran 14 ayar baget set modellerini inceleyebilir, çok özel tasarımlar arasından tercihte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda D Diamond, renkli taşlı set modelleriyle de rengarenk bir tasarıma sahip olmanızı sağlıyor.