RENKLİ TAŞ SETLER

51 set var.

D Diamond Renkli Taşlı Pırlanta Setler

Safir, blue topaz, yakut ve zümrüt… Göz alıcı, anlam yüklü, çok özel duygularla bütünlük kazanmış renkli taşlar; birbirinden özel pırlanta setlere ilham veriyor. D Diamond zarafetini yansıtan renkli taşlı pırlanta set, güzel anların habercisidir. Safir, doğanın canlılığını ve sonsuz anları sembolize eder. Yakut set modellerinde bulunan yakut, tutkuyu ve bağlılığı ifade etme konusunda başarılıdır. Zümrüt, doğanın enerjisi ile harmanlanmış olup blue topaz, dinginlik ve iç huzuru yansıtır. D Diamond renkli taşlı pırlanta setleri, çok özel duyguları bir araya getirerek özel anlarınıza heyecan katmanızı sağlar. Siz de renkli taşlı pırlanta set düğün modellerini inceleyebilir, düğün törenlerinde eşsiz bir ışıltı sunabilirsiniz.

Renkli Taşlı Pırlanta Set Modelleri

Koleksiyonda yer alan zümrüt set, yakut, safir ve blue topaz set; kombinlerin renkli yanlarını vurgular. Çünkü renkli taşlar, görenleri büyüleyen canlı renklerle harmanlanmıştır. İncelikli, zarif ve estetik modeller; nişan ve düğün törenlerinde eşsiz bir kullanım vadeder. Bu nedenle renkli taşlı pırlanta set düğün merasimlerinde, yaratıcı bir kombin adına tercih edilebilir.

Renkli Taşlı Pırlanta Set Fiyatları

Safir set, zümrüt ve yakut gibi çok özel taşlarla renkli bir görünüm kazanan setler; farklı fiyatlar üzerinden satışa sunulur. Tasarımlar ve kullanılan değerli taşların özellikleri, fiyatları doğrudan etkiler. Siz de renkli taşlı pırlanta setler ve elmas set gibi modellere D Diamond güvenilirliğiyle ulaşabilirsiniz.